Faktúry a dodacie listy

Faktúry a dodacie listy

Rýchly a jednoduchý prístup k posledným faktúram a dodacím listom pre príslušný produkt.

Získajte prístup k minulým faktúram a poznámkam k dodávkam teraz hneď

Certifikáty kvality

Môžete prijať, vytlačiť alebo uložiť analytické certifikáty (CofA) alebo certifikáty o zhode (CofC), ktoré sa vzťahujú na vybraté chemikálie a špeciálne plyny. Súčasťou každej dodávky bude príloha vo formáte PDF, dostanete teda základné informácie v konzistentnom tvare. 

Certifikát kvality môžete získať dvoma spôsobmi:

1. Registrácia na doručenie certifikátu CofA automatickým spôsobom prostredníctvom e-mailu.
a/alebo
2. Získanie certifikátu CofA online.

Dokument o vykonaní prehliadky

Dokument o prevedení vykonaní - obsahuje systémové požiadavky pre zákazníkov, ktorí sú majiteľmi vlastných nádrží/zásobníkov. Uvádza zoznam požiadaviek na ich prípravu k prehliadke realizovanú technikom spoločnosti Air Products pred spustením dodávok.

Dokument o vykonaní prehliadky, len pre Severnú Ameriku
Prevziať súbor PDF (192 kB)

Informačné letáky o podpore zákazníkov

Vytvorili sme jednoduché, dobre čitateľné jednostránkové letáky, ktorých cieľom je sumarizovať aplikácie a nástroje, ktoré sú k dispozícii pre našich zákazníkov.

Zobraziť zoznam informačných letákov

Správy o zásobách tlakových fliaš

Zásoby tlakových fliaš vám poskytujú prehľad o zásobách prenajatých tlakových fliaš. Môžete zobrazovať informácie o zmluvách o platbe vopred a zisťovať stav zásob s vlastným certifikátom, ktoré sú predmetom kontroly.

Prihlásenie sa do aplikácie Zásoby tlakových fliaš

Správa o dodanom objeme

Stiahnite si správu o dodanom objeme, ktorá sa vzťahuje na veľkoobjemové plyny, plyny v tlakových fľašiach a chemikálie.

Získajte svoju správu o dodanom objeme

Informácie o plyne

Časť Informácie o plyne obsahuje grafy a tabuľky, ako aj interaktívne konverzné vzorce, ktoré sa vzťahujú na chemické a fyzikálne vlastnosti kryogénnych kvapalných a stlačených plynových produktov. Ide zároveň o nástroj v režime online, ktorý slúži na odhad nákladov na používanie dusíka, kyslíka alebo argónu.

Certifikácie ISO

Spoločnosť Air Products patrí k popredným dodávateľom technických plynov a s nimi spojeného vybavenia a služieb, ako aj vybraných chemikálií. Spoločnosť pôsobí v celosvetovom meradle a má registrované sídla po celých Spojených štátoch, v Kanade, Južnej Amerike, Európe a Ázii.

Zdokonaľovanie kvality produktov, služieb a celkovej hodnoty poskytovanej zákazníkom je ústredným bodom našej stratégie. V zmysle zabezpečenia tejto stratégie si spoločnosť Air Products osvojila ISO 9001 ako vlastný model na garanciu kvality a získala hneď niekoľko certifikátov ISO 9001.

Zobraziť certifikácie podľa krajín 

Zobraziť certifikácie podľa podnikových odvetví 

Knižnica kariet bezpečnostných údajov (MSDS)

Knižnica MSDS obsahuje všetky verejne dostupné verzie pre naše produkty. Ak si zakúpite produkt od našej spoločnosti, zašleme vám kartu MSDS spolu s identifikáciou spoločnosti, jazykovými informáciami, núdzovým telefónnym číslom a informáciami o doprave. 

Získajte kartu MSDS

 

 

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

Elektronická fakturácia

Zistite, aké jednoduché to môže byť!

Elektronické platby

Ste pripravení začať šetriť?

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť