Faktúry a platby


Implementovali sme množstvo automatizovaných systémov, prostredníctvom ktorých získate rýchly prístup k požadovaným informáciám.

Faktúry a dodacie listy

Rýchly a jednoduchý prístup k posledným faktúram a dodacím listom pre príslušný produkt.

Prístup k posledným faktúram a dodacím listom

Elektronická fakturácia

Nová služba elektronickej fakturácie od spoločnosti Air Products slúži na odosielanie fakturačných dokumentov vo forme príloh PDF (s digitálnym podpisom, ak sa vyžaduje) e-mailom, čím sa eliminuje potreba používania papierových verzií týchto dokumentov. Prejdite z tradičného spôsobu fakturácie na elektronickú fakturáciu od spoločnosti Air Products a zistite, ako jednoducho je možné správať sa ekologickým spôsobom.

Prejsť na používanie elektronickej fakturácie

Kontaktné údaje

Vyskytla sa chyba, opravte údaje v označených poliach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

S čím vám môžeme pomôcť?

  1. Aký druh otázky?

Pokiaľ preferujete telefonický kontakt, možete nás kontaktovať na čísle 0800 100 700.

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť