Obrábanie kovov

Spoločnosť Air Products vám ponúka širokú škálu vysokovýkonných a štandardných technických plynov na vysokokvalitné zváranie a rezanie, čím dosiahnete lepšie výsledky pri obrábaní bez ohľadu na to, ako náročná je konkrétna aplikácia.

Náš sortiment ochranných atmosfér presahuje požiadavky všetkých noriem na kvalitu príslušného plynu a presnosť zmesí a zahŕňa všetky štandardné priemyselné zmesi na zváranie.

Sortiment ochranných atmosfér Maxx® bol vytvorený po veľmi prísnom testovaní v skutočných pracovných podmienkach. Plyny Maxx® ponúkajú najvyššiu úroveň výkonu – vrátane vyššej kvality zvaru a zrýchlenia procesov zvárania – na maximalizáciu produktivity, obmedzenie počtu nepodarkov a zlepšenie pracovného prostredia.

Naše plyny sú k dispozícii v tlakových fľašiach, zväzkoch tlakových fliaš a v nádobách na kryogénne kvapaliny rôznych veľkostí. Napríklad naše revolučné tlakové fľaše Integra® sú vybavené zabudovaným redukčným ventilom, jednoduchšie a bezpečnejšie sa s nimi manipuluje a často sa môžu používať dlhšie než klasické tlakové fľaše.

Kontaktné údaje

 • Air Products Slovakia
  0800 100 700
  Pribinova 4
  811 09  Bratislava

  IČO: 35 755 326
  IČ DPH: SK2020254005

Bezpečnostné pokyny – kyslík/acetylén

Ďalšie informácie o bezpečnom použití kyslíku a acetyléne pre školených používateľov

Welding Gas Selector

Ochranné atmosféry

Ferromaxx® PlusFerromaxx® Plus

Ferromaxx® Plus (2:39)

Náš najlepší plyn na robotické a mechanizované zváranie

Rozumieme vášmu podnikaniu

Vaši odborníci na kovospracujúci priemysel

Tlaková fľaša Integra®

Revolúcia v bezpečnosti zvárania (290 kB)

X

Táto stránka používa súbory cookie na ukladanie informácií vo vašom počítači. Niektoré sú nevyhnutné na správne fungovanie našej stránky; iné nám pomáhajú lepšie porozumieť našim zákazníkom. Používaním tejto stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Prečítajte si našu Právnu poznámku a dozviete sa viac.

Zatvoriť