Bezpečnosť dopravy

Poskytovanie bezpečného výkonu jednu míľu za druhou

Vodiči Air Products sú pre našich zákazníkov a verejnosť každý deň „tvárou spoločnosti“. Dodávajú priemyselné plyny – ako je dusík, kyslík, argón, vodík, hélium a ďalšie – rôznym zákazníkom po celom svete.  

Air Products Truck Driver

Každý deň títo vodiči čelia náročným jazdným situáciám vrátane hustej premávky, zradných poveternostných podmienok a zložitých doručovacích miest. Naši vodiči sa sústreďujú na poskytovanie bezpečného výkonu jednu míľu v čase, jednu dodávku v čase, deň čo deň. Ich bezpečnosť je podporovaná bezpečnostnými prvkami našich doručovacích vozidiel, školením vodičov a naším programom Data Enabled Coaching Program (DECP). 

DECP sa spolieha na údaje o bezpečnosti a účinnosti vozidla, ktoré sú zhromažďované, zaznamenávané a prenášané kamerami zaznamenávajúcimi udalosti v našich nákladných vozidlách. Tréneri DECP používajú údaje vrátane videí na to, aby pomohli vodičom byť ešte bezpečnejšími a efektívnejšími prostredníctvom preventívnych školení a školení.

V roku 2020 získal Air Products ocenenie Safety Innovation Award od EIGA za náš program Safety Driver Safety, vrátane nášho školenia zameraného na nulové dopravné nehody, našu aplikáciu na školenie vodičov a našu kultúru zameranú na bezpečnosť.