logo Go to Home Page

Alulinx® zvárací procesný plyn

Jeden plyn, ktorý robí všetko pre hliník a jeho zliatiny?

Viacúčelový ochranný plyn špeciálne navrhnutý pre vysokokvalitné zváranie hliníka a jeho zliatin. Alulinx® Zvárací procesný plyn bol špeciálne navrhnutý ako jediný plyn, ktorý potrebujete na vysokokvalitné zváranie hliníka a jeho zliatin. Ak sa zameriavate na najprísnejšie štandardy, budete potrebovať špeciálny plyn ako Alulinx® zvárací procesný plyn.

Alulinx® zvárací plyn poskytuje vynikajúcu zvárateľnosť v kombinácii s vysokými rýchlosťami zvárania, až o 35 % rýchlejšími ako je to možné s argónom, a zároveň podporuje bezpečnosť nízkou tvorbou ozónu.

Alulinx® zvárací procesný plyn poskytuje vynikajúcu zvárateľnosť.

V kombinácii s vysokými rýchlosťami zvárania, až o 35 % rýchlejšími než je možné s argónom, ako aj podporou bezpečnosti vďaka nízkej tvorbe ozónu.

Ak sa snažíte dosiahnuť najnáročnejšie štandardy, problémom môže byť odstránenie porozity zváracieho kovu. Alulinx® Plus plyn s kontrolovaným pridávaním hélia je všetko, čo potrebujete, aby ste získali výhodu.

Ako môže Alulinx® zvárací procesný plyn pomôcť pri zváraní hliníka?

Vylepšená produktivita

Zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania až o 24 % pri zváraní MIG a až o 35 % pri zváraní TIG v porovnaní s argónom.

Menej odmietnutí

Ultra nízka úroveň pórovitosti a vynikajúce fúzne vlastnosti. Zvyšuje sa tým kvalita zvaru a znižuje počet nepodarkov.

Vylepšené pracovné prostredie

Ochrana pracovného prostredia s minimálnou tvorbou ozónu

Opýtajte sa odborníka

"Chcem zvýšiť rýchlosť, ale nie obetovať kvalitu – je to možné?"

Náš plyn Alulinx® Plus tiež zvyšuje rýchlosť a kvalitu. Napríklad za 20 sekúnd môžete TIG zvariť 50 mm v porovnaní s 30 mm čistým argónom.

Pozrite si výhody našej rady plynov Linx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

VIDIEŤ ZNAMENÁ VERIŤ: REZERVUJTE SI DEMO

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV