logo Go to Home Page

Znova si predstavte, čo je možné.

So spoločnosťou, ktorá sa stará.

Váš blahobyt kladieme na denný poriadok.

Práca v Air Products nie je len o konkurencieschopných platoch a fantastických príležitostiach. Poskytujeme vám prístup k celému radu výhod a zdrojov, ktoré vám pomôžu postarať sa o seba a svoju rodinu.

V závislosti od vašej úlohy a polohy môžete mať nárok na rôzne výhody zamerané na starostlivosť o vašu pohodu. Berúc do úvahy individuálne okolnosti každej osoby, dostupné výhody a zdroje môžu zahŕňať:

  • Zdravotné plány
  • Platená dovolenka a prázdniny
  • Listy neprítomnosti: osobné, rodinné, vojenské, vzdelávacie
  • Životná poistka
  • Úrazové poistenie
  • Programy uznávania zamestnancov
  • Programy odporúčaní zamestnancov
  • Medzi ďalšie možné výhody patrí dôchodkové sporenie, príspevky na auto/prepravu a ďalšie.

Prevádzkujeme aj globálne iniciatívy v oblasti zdravia a wellness, pričom poskytujeme zamestnancom a ich rodinám zdroje a nástroje na zlepšenie a udržanie ich osobného zdravia a zdravého životného štýlu. A v USA ponúkame bezplatný zdroj a službu odporúčaní pre praktické rady týkajúce sa rodičovstva a starostlivosti o deti, starostlivosti o starších ľudí, finančného a vysokoškolského plánovania, plánovania dôchodku a ďalších.


Dobrý pocit z práce pre nás

Okrem hmatateľných výhod byť zamestnancom Air Products existuje množstvo ďalších dôvodov, prečo sa tu cítiť dobre. 

Veríme, že vzdelávanie je celoživotný proces, takže bez ohľadu na vašu pozíciu v spoločnosti vám pomôžeme rozvíjať váš talent a zručnosti prostredníctvom zdrojov a nástrojov, ktoré vám umožnia naplno využiť váš potenciál. Zamestnancov tiež povzbudzujeme, aby sa podelili o svoj čas a talent tým, že si počas pracovnej doby nájdu čas na dobrovoľníctvo.

Staráme sa aj nad rámec našej bezprostrednej „rodiny“, hrdo podporujeme komunity na celom svete, v ktorých pracujeme, aby sme im pomohli prosperovať a dosahovať ich ciele, a stanovujeme si ambiciózne environmentálne ciele, aby sme neustále zlepšovali naše vlastné operácie a pomáhali udržiavať lepší svet pre každého. 

Landscaping Design Rooted in Sustainability

The landscaping at Air Products' global headquarters is part of a diverse ecosystem and pollinator-friendly meadows project designed to reduce water, fuel, fertilizers, and pesticides. It is a deliberately different look than traditional frequently cut and treated lawns, and is meant to offer a diverse habitat for wildlife while conserving resources, which aligns with our commitment to sustainability.

The multi-year meadow project includes areas planted with native grasses and wild-flowers that will be allowed to grow tall so they attract wildlife, support pollinators (like hummingbirds, bees, and butterflies), and offer a changing view through the seasons.

You can learn more about this growing trend in corporate landscaping and see additional photos of our global headquarters campus in this New York Times article.
New York Times Article

Ste pripravení priniesť svoje možné?

Hľadajte najnovšie pracovné príležitosti s Air Products.

HĽADAŤ PRÁCE

Centrum zdrojov