logo Go to Home Page

Strategické technologické partnerstvá

Naším poslaním je dosiahnuť rast a nákladovú konkurencieschopnosť identifikáciou, vývojom a integráciou externých technológií prostredníctvom získavania technológií, spoločných podnikov, spoločných výskumných a vývojových projektov a licencovania s perspektívnymi partnermi z odvetvia, vlády a univerzít.

Tieto globálne aliancie zahŕňajú partnerov s technológiou, z ktorej môže mať úžitok Air Products, a tých, ktorým naša ponuka produktov alebo technologické znalosti môžu poskytnúť riešenie. Náš tím STP slúži ako prepojenie medzi základnými technologickými skupinami Air Products a rôznymi externými subjektmi. Snažíme sa vytvárať nové príležitosti rastu s jasnou cestou na komerčné trhy využívaním externých technológií a procesov spôsobom, ktorý je v súlade s našou stratégiou obchodného rastu.

Barry Herzog

Globálny riaditeľ pre strategické technologické partnerstvá

"Príležitosti na inovácie sú všade okolo nás. V Air Products veríme v preskúmanie každého spôsobu, ako dostať naše inovácie na trh."

Partnerské záujmy

V Air Products sme odhodlaní vyvíjať a nasadzovať najlepšie technológie vo svojej triede, ktoré nás a našich klientov udržujú na špici. Rovnako sme odhodlaní pristupovať k týmto inováciám bez ohľadu na to, kde môžu existovať – vo všetkých kútoch sveta a v mnohých odboroch. Ak veríte, že vaša technológia môže byť cenným prínosom pre Air Products alebo vám jedna z našich technológií poskytne výhodu, vítame príležitosť na spoluprácu.
Uč sa viac

Máte záujem o partnerstvo s nami?

Kontaktujte nás

Zoznámte sa s naším tímom technologických partnerstiev.

Zoznámte sa s tímom