logo Go to Home Page

Zváracie zariadenia

Rad základných zariadení, ktoré vám umožňujú efektívne využívať plyny

Nové Fastparts® rad zariadení kombinuje kvalitu a výkon za prijateľnú cenu. Či už používate Air Products' jedinečnú Integru® cylindrický alebo tradičný valec a balenie, náš sortiment vybavenia je dostupný kliknutím na tlačidlo alebo prostredníctvom vášho zákazníckeho servisu alebo miestneho zástupcu.

S radom integrovaných optimalizátorov prietoku (IFO) budete môcť zabezpečiť optimalizovaný prietok pri používaní Integra® valec, s rozsahom od 8 l/min do 18 l/min, vhodný na zváranie TIG a MIG/MAG.

K dispozícii je tiež široká škála regulátorov; takže či už potrebujete jednostupňový regulátor pre kyslík alebo regulátor vysokého prietoku pre dusík, môžete si byť istí, že je k dispozícii regulátor pre vaše špecifické požiadavky.

Air Products dodáva rad lapačov spätného vzplanutia pre kyslíkovo-palivové aplikácie. Či už ide o resetovateľnú alebo nenastaviteľnú verziu alebo jednu z najnovších verzií pre ox-acetylén Integra® valec, je k dispozícii FBA špecifický pre vaše požiadavky. Dodávame aj trysky, hadice, baterky a vozíky.

Viac informácií o našom sortimente zváracej techniky?

KONTAKTUJTE NÁS:

Pozrite si výhody nášho sortimentu plynov Maxx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

Vidieť znamená veriť: rezervujte si demo

KONTAKTUJTE NÁS:

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

CENTRUM ZDROJOV