logo Go to Home Page

Kryogénne odstraňovanie zábleskov

Zlepšite kvalitu odlievaných alebo lisovaných gumových alebo plastových dielov

Kryogénne odstraňovanie výbojov je proces, ktorý využíva extrémne nízku teplotu kryogénu, ako je tekutý dusík (LIN), na odstránenie záblesku. Proces zahŕňa použitie LIN na zmrazenie a skrehnutie záblesku na gumených alebo plastových častiach, čo spôsobí jeho odlomenie pôsobením mechanického namáhania prostredníctvom prevracania a/alebo súčasného otryskávania médiami. V kombinácii s tryskaním média umožňuje prevracanie rovnomerné dopadanie tryskacieho média po celom povrchu všetkých častí, čím sa odstraňuje vnútorný aj vonkajší záblesk.
Stiahnite si brožúru o konzultačných službách PolarFit® pre operácie kryogénneho odstraňovania otrasov

PolarFit® Cryogenic Deflashing Technology

Keď ste pripravení vyhodnotiť kryogénne odstraňovanie otrasov pre vašu prevádzku, spoľahnite sa na Air Products skúsených technikov, ktorí vám pomôžu. Ak vyrábate tesniace krúžky, tesnenia, tesnenia alebo podobné diely, pozrite si naše video o kryogénnom odstraňovaní oplachovania o tom, ako používať kryogénne prvky na zlepšenie výkonu, zlepšenie kvality odstraňovania otrasov a zníženie prevádzkových nákladov. 

Zlepšiť efektivitu procesu

Naši špecialisti na odstraňovanie otrasov vám môžu pomôcť určiť, či kryogénne odstraňovanie otrasov pomôže zlepšiť vaše diely. Môžu tiež pomôcť identifikovať typ zariadenia, ktoré je najvhodnejšie pre vašu prevádzku, a otestovať rôzne parametre procesu, aby pomohli optimalizovať vašu produktivitu. Ich odporúčania vám môžu pomôcť uvedomiť si výhody kryogénneho odstránenia ako napríklad:

  • Vylepšená kvalita a znížený odpad produktov
  • Zvýšená priepustnosť
  • Vylepšená regulácia teploty
  • Skrátené doby cyklu procesu
  • Znížené požiadavky na orezanie rúk

Máte záujem vyskúšať výhody kryogeniky vo vašom dokončovacom procese?

Zavolajte nám a zistite, ako môže deflashing prospieť vášmu výrobnému procesu.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV