logo Go to Home Page

Guma a plasty

Technické služby a riešenia pre plyn, aby vyhovovali vašim procesným potrebám

Spracovatelia kaučuku a plastov sa pri zlepšovaní svojich procesov spoliehajú na Air Products' priemyselné skúsenosti, technológie a technické know-how. Prostredníctvom našich spoľahlivých možností dodávky priemyselného plynu a riešení založených na plyne vám môžeme pomôcť zlepšiť efektivitu, bezpečnosť a ziskovosť vašej prevádzky.

Využitím našich najmodernejších laboratórií a desaťročí skúseností závodov v oblasti priemyselných plynov a kryogeniky vám naši vysoko kvalifikovaní špecialisti môžu pomôcť identifikovať oblasti pre potenciálne zlepšenia a odporučiť riešenia, ktoré vám pomôžu znížiť náklady, zlepšiť kvalitu produktov a skrátiť časy cyklov. . Môžeme použiť váš materiál na výrobnom zariadení v našich kryogénnych skúšobných zariadeniach, aby sme určili uskutočniteľnosť použitia kryogénnych látok vo vašom procese. Od systémov kryogénneho brúsenia a odstraňovania otrasov až po vytvrdzovanie pneumatík, môžeme poskytnúť riešenia na báze plynu, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Náš rad PolarFit® aplikácií na kryogénne mletie a odstraňovanie otrasov je len niekoľko technológií, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu produktivitu. Opýtajte sa Air Products… sme tu, aby sme vám pomohli.

Inovatívne a nákladovo efektívne riešenia na báze priemyselného plynu vám môžu pomôcť:

  • zvýšiť produktivitu
  • Skráťte časy procesných cyklov
  • Zvýšte bezpečnosť
  • Zjednodušte inštaláciu a spustenie zariadenia
  • Znížte plytvanie výrobkami

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako môže kryogenika pomôcť vášmu procesu?

Zavolajte na Air Products a získajte skvelé riešenia pre vaše potreby v oblasti gumy a plastov

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV