logo Go to Home Page

Hromadné dodávky a riešenia skladovania

Bezpečné, neprerušované zásobovanie, ktoré spĺňa vaše výrobné požiadavky

Systémy hromadného doručovania a skladovania sú jednoduché. Tu je postup:

  • Správna veľkosť, aby vyhovovala vašim súčasným a budúcim potrebám: Systémy sú vybrané a navrhnuté podľa vašich požiadaviek a optimalizované tak, aby zodpovedali vášmu objemu, požadovanému tlaku, úrovni čistoty, prietoku a prevádzkovému vzoru.
  • Bezpečnosť dodávok pre vaše prevádzky: Náš prvotriedny servisný tím monitoruje hladinu vašich nádrží a zabezpečuje dodávku s 99,95 percentami včasného doručenia pomocou jednej z najväčších súkromných autodopravných flotíl v tomto odvetví. Zabezpečte si pokoj vďaka spoľahlivosti dodávky.
  • Bezpečnejšia manipulácia s materiálmi: Air Products už viac ako 75 rokov vyrába a dodáva plyn a navrhuje a vyvíja technológie súvisiace s plynom. Naši špecializovaní vodiči poskytujú služby 24 hodín denne, 365 dní v roku a udržiavajú špičkový bezpečnostný rekord. Nechajte náš špecializovaný tím zabezpečiť dodávku plynu u vás.
Stiahnite si brožúru Úspech s plynárenskou spoločnosťou, ktorá splní vaše potreby

Výhody hromadného zásobovania

Systémy hromadného doručovania, ktoré sú nainštalované na vašej lokalite, poskytujú pokoj vďaka týmto výhodám:

  1. Robustná správa zásob – vzdialene monitorovaná, takže úrovne zásob sú riadené podľa vášho použitia s dodávkami automaticky odosielanými, keď sú úrovne nižšie.
  2. Efektívne využívanie pre ekonomické úspory – Ak sa obávate, že spotrebúvate príliš veľa plynu alebo si myslíte, že spotrebúvate príliš málo plynu, naplánujte si procesný audit s našimi technickými inžiniermi. Vyhodnotia váš systém a poskytnú odporúčania na optimálne nastavenie.
  3. Menej dodávok – investícia do hromadného systému môže znížiť počet dodávok na vašu stránku každý mesiac.
  4. Technológia integrovaných aplikácií – hromadné dodávky plynu v kombinácii s priemyselnými ponukami môžu zvýšiť priepustnosť, zlepšiť kvalitu a viesť k úsporám nákladov vo vašom procese.

Zákaznícky servis na svetovej úrovni

Zavolajte 24 hodín denne, 7 dní v týždni a požiadajte o pomoc s dodávkami, vybavením alebo svojím účtom v bežných aj núdzových situáciách zásobovania.

Technická podpora na dosah ruky

Zavolajte alebo pošlite e-mail o pomoc s aplikáciami, odporúčania týkajúce sa vybavenia, regulačné informácie a ďalšie.

24-hodinové informácie o účte

Jednoduchý a bezpečný 24-hodinový prístup k vášmu účtu zo zákazníckeho portálu. Zadajte hodnoty nádrže, zadávajte objednávky a zobrazte využitie.

Zjednodušená správa zásob

Systém vzdialeného monitorovania poskytuje včasné a presné údaje o zásobách.

Laboratóriá plynových aplikácií

Vyžiadajte si skúšobnú verziu, aby ste zistili, ako môžu naše plyny zlepšiť vaše produkty.

OPTIMALIZÁCIA SPOTREBY PLYNU PRI HROMADNÝCH SYSTÉMOCH

„Ktokoľvek môže dodať molekuly. Air Products bol fenomenálny. Ich inžinieri urobili veľa, aby nám pomohli optimalizovať našu spotrebu dusíka a kyslíka."

Stan Albrecht, závodný inžinier, Grede Foundries

Možnosti dodávky plynu

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Vodík

Cenené pre svoje reaktívne a ochranné vlastnosti a používané v mnohých priemyselných odvetviach, ako je elektronika, potraviny, sklárstvo, chemikálie, rafinácia a ďalšie, môžu ťažiť zo svojich jedinečných vlastností na zlepšenie kvality, optimalizáciu výkonu a zníženie nákladov.

Hélium

Inertný plyn pre kryogénne aplikácie, prenos tepla, tienenie, detekciu netesností, analytické a zdvíhacie aplikácie

Ste pripravení diskutovať o hromadných dodávkach na vaše stránky?

KONTAKTUJTE NÁS: