logo Go to Home Page

Zváranie a rezanie

Zamerané na zlepšenie výroby kovov

Ak sa chcú firmy presadiť v súčasnej konkurenčnej ekonomike, musia dokázať skĺbiť kvalitu s produktivitou. Či už pri použití tradičného zvárania MIG/MAG, zvárania TIG alebo najnovšej laserovej technológie, Air Products' plyny a riešenia zásobovania preukázateľne poskytujú najvyššiu kvalitu zvaru a rezu, minimalizujú zmetkovosť a zvyšujú produktivitu. Naše tlakové fľaše, plyny a inštalácie plynových zásobníkov vyhovujú najprísnejším bezpečnostným požiadavkám a pretože nám záleží na ochrane zdravia, dôkladne ich testujeme, aby ich vplyv na pracovné prostredie bol naozaj minimálny.

Opýtajte sa odborníka

"Môžem získať plyny z fliaš bez potreby regulátorov fliaš, ktoré musím udržiavať?"

Áno. Pozrite si Air Products' valec Integra®, ktorý je k dispozícii na zváranie, rezanie a spájkovanie.

Pozrite si výhody nášho sortimentu plynov Maxx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

Stiahnite si brožúru Integra® Cylinder Range

Otázky? Máme odpovede.

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenia Gastrak® môžu byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môžu byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.

Zobraziť video

CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Kto vidí ten verí. Objednajte si demo.

KONTAKTUJTE NÁS:

Plyny a možnosti dodávky

Air Products plyny, zvyčajne poskytované v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami. 

Acetylene

Acetylene is the primary fuel for oxy-fuel welding and is the fuel of choice for repair work and general cutting and welding, Acetylene produces the hottest and most concentrated primary flame of all industrial fuel gases.

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV