logo Go to Home Page

Automobilový priemysel

Inovatívne plynové riešenia, ktoré môžu pomôcť vašej automobilovej prevádzke

Air Products ponúka priemyselné plyny, upravené plynové atmosféry, zariadenia a technickú podporu, aby pomohla výrobcom automobilov a ich dodávateľom zlepšiť kvalitu produktov, znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť efektivitu výroby. Naše široké možnosti pomáhajú našim zákazníkom uspieť v konkurencieschopnom globálnom priemysle, ktorý si vyžaduje vysokú kvalitu aj hodnotu, pričom čelí novým výzvam z hľadiska palivovej účinnosti, vyššej spoľahlivosti, bezpečnosti vodiča a inteligentnej konektivity. Ponúkame celý rad vysokovýkonných a priemyselných štandardných plynov (dusík, vodík, argón, hélium, kyslík, oxid uhličitý a zmesi plynov), vo fľašiach alebo baleniach, ako doplnok k výrobe plynu na mieste, možnosti dodávky CryoEase® microbulk, zariadenia a technológie na manipuláciu s plynom v spojení so schopnosťou globálnej dodávky.
Stiahnite si brožúru Riešenia priemyselného plynu pre automobilový priemysel

Priemyselné plyny od globálneho lídra

Najväčší svetový výrobca a dodávateľ vodíka a hélia

Svetový líder dodávajúci tekutý a stlačený vodík a hélium v rôznych čistotách a režimoch dodávky

Popredný svetový výrobca dusíka, kyslíka a argónu

Svetový líder v dodávaní tekutého a stlačeného dusíka, kyslíka a argónu v rôznych čistotách a koncentráciách

Spoľahlivá dodávka priemyselných plynov

Sieť viacerých závodov s primárnymi výrobnými závodmi a zdrojmi sekundárnych produktov na udržanie spoľahlivej dodávky

Vlastní a prevádzkuje stovky plynární po celom svete

Viac ako 75 rokov skúseností s navrhovaním a prevádzkou priemyselných plynových zariadení, ktoré vám pomôžu určiť najlepší režim dodávky

Vynikajúci záznam v plnení včasných potrieb

24/7 služby riadenia zásob na vytvorenie plánu doplňovania zásob na základe vášho súčasného a budúceho výrobného plánu

Líder v oblasti bezpečnosti

Nič nie je pre nás dôležitejšie ako bezpečnosť a blahobyt našich prevádzkových komunít

Technická podpora, keď ju potrebujete

Skúsené technické tímy na celom svete môžu poskytnúť dodávateľské a technologické riešenia, ktoré vyhovujú vašim jedinečným potrebám

Prvotriedny zákaznícky servis

Náš prístup k vzťahom so zákazníkmi je založený v prvom rade na pochopení vašich potrieb

Opýtajte sa odborníka

Greg Arslanian

Globálny manažér elektronického priemyslu

"Ako môžu priemyselné plyny zlepšiť kvalitu elektronických komponentov a zostáv pre automobilový priemysel?"
So zvyšujúcim sa percentom elektronických komponentov a zostáv v automobile Air Products pokračuje v rozširovaní svojej ponuky, aby pomohla napredovať v nových dizajnoch a pomohla vznikajúcim technológiám. Ponúkame niekoľko riešení, ktoré môžu pomôcť výrobcom zlepšiť kvalitu produktov, znížiť prevádzkové náklady, znížiť chyby a zvýšiť produkciu a spoľahlivosť: Dusíkový inertný vlnový spájkovací systém na redukciu strusky, zlepšenú kvalitu spoja a celkové zlepšenie nákladov na vlastníctvo Dusík pre SMT reflow montáž na zlepšenie kvalita spájkovaného spoja, zníženie nákladných prepracovaní a zlepšenie spoľahlivostiInertizačné plyny, ako je argón, na použitie v oblasti zostavy preklápacích čipov na zlepšenie spoľahlivosti zostavy Kvapalný dusík na použitie pri záťažovom testovaní HASS a HALT a pomoc pri znižovaní spotreby dusíka Systém kontroly hladiny kyslíka pre pretavenie spájkovanie na zlepšenie konzistencie procesu, zabezpečenie konzistentnej spotreby dusíka a rozšírenie operačného okna Porozumenie systému a možnosti optimalizácie procesov pre operácie vlnenia, pretavenia a selektívneho spájkovania a balenia integrovaných obvodov Nechajte Air Products využiť naše rozsiahle skúsenosti v elektronických aplikáciách, aby pracovali za vás. Poskytujeme úplné riešenia pre vaše požiadavky na výrobu elektroniky s vybavením, technológiou a spoľahlivým zásobovaním plynom. Máme odborné znalosti, ktoré pochádzajú z toho, že sme popredným dodávateľom pre automobilový priemysel na celom svete.

Motor Manufacturer Finds a Pure Solution to Annealing Problems

ÚSPORA NA SPOTREBE PLYNU

Pre výrobcu guľôčkových ložísk preukázal Air Products' dátový systém riadenia procesu spotrebu plynu vyššiu, ako je potrebné. Údaje ukázali, že prietoky plynu boli príliš vysoké a nekonzistentné a pomer plynov bol o 200 % nižší.

Plyny

Air Products plyny, zvyčajne poskytované v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Argon

Argon, an inert gas, is commonly used in applications across automotive production operations to improve quality, and increase efficiency and yield.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Hélium

Inertný plyn pre kryogénne aplikácie, prenos tepla, tienenie, detekciu netesností, analytické a zdvíhacie aplikácie

Vodík

Cenené pre svoje reaktívne a ochranné vlastnosti a používané v mnohých priemyselných odvetviach, ako je elektronika, potraviny, sklárstvo, chemikálie, rafinácia a ďalšie, môžu ťažiť zo svojich jedinečných vlastností na zlepšenie kvality, optimalizáciu výkonu a zníženie nákladov.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami. 

Otázky? Máme odpovede.

Kontaktujte nás, aby sme pre vás využili desaťročia skúseností s priemyselnými plynmi, výrobou, aplikáciami a zariadeniami.

KONTAKTUJTE NÁS: