logo Go to Home Page

Letectvo

Inovatívne plynové riešenia, ktoré môžu pomôcť vašej leteckej prevádzke

Air Products ponúka priemyselné plyny, modifikované plynové atmosféry, zariadenia a technickú podporu, aby pomohla výrobcom leteckého priemyslu a ich dodávateľom zlepšiť kvalitu produktov, znížiť prevádzkové náklady a zvýšiť efektivitu výroby. Naše široké možnosti pomáhajú našim zákazníkom uspieť v konkurencieschopnom globálnom priemysle, ktorý si vyžaduje vysokú kvalitu aj hodnotu, pričom čelí novým výzvam v oblasti palivovej účinnosti a vyššej spoľahlivosti. Ponúkame celý rad vysokovýkonných a priemyselných štandardných plynov (dusík, vodík, argón, hélium, kyslík a zmesi plynov), okrem výroby plynu na mieste, možností dodávky CryoEase® microbulk, zariadení a technológie na manipuláciu s plynom a globálna zásobovacia schopnosť. Zistite tiež viac o našich odborných znalostiach v rastúcom komercializovanom vesmírnom priemysle.

Fotografia bola poskytnutá s láskavým dovolením Boeingu.

Stiahnite si brožúru Riešenia priemyselných plynov pre letecký priemysel

Priemyselné plyny od svetového lídra

Najväčší svetový výrobca a dodávateľ vodíka a hélia

Svetový líder dodávajúci kvapalný a stlačený vodík a hélium v rôznych čistotách a režimoch dodávky.

Popredný svetový výrobca dusíka, kyslíka a argónu

Svetový líder dodávajúci tekutý a stlačený dusík, kyslík a argón v rôznych čistotách a režimoch dodávky

Spoľahlivá dodávka priemyselných plynov

Sieť viacerých závodov s primárnymi výrobnými závodmi a zdrojmi sekundárnych produktov na udržanie spoľahlivých dodávok.

Vlastní a prevádzkuje stovky plynových elektrární po celom svete

Viac ako 75 rokov skúseností s navrhovaním a prevádzkou priemyselných plynových zariadení, ktoré vám pomôžu určiť najlepší režim dodávky

Vynikajúci záznam o včasnom plnení potrieb

24/7 služby riadenia zásob na vytvorenie plánu doplňovania zásob na základe vášho súčasného a budúceho výrobného plánu

Líder v oblasti bezpečnosti

Nič nie je pre nás dôležitejšie ako bezpečnosť a blahobyt našich prevádzkových komunít.

Technická podpora, keď ju potrebujete

Skúsené technické tímy na celom svete môžu poskytnúť dodávateľské a technologické riešenia, ktoré vyhovujú vašim jedinečným potrebám.

Zákaznícky servis na svetovej úrovni

Náš prístup k vzťahom so zákazníkmi je založený na pochopení vašich potrieb.

Temporary Gas Supply

For over 40 years, customers have come to rely on our Air Products Express Services (APEX) for safe, reliable and fast temporary gas supply. When you need short-term or emergency industrial gas supply—particularly during plant turnarounds or start-ups, peak demand periods, planned or unplanned maintenance activities—you need help quickly to remain online and productive. 

LEARN MORE

Air Products Helps Boeing's Composite Wing Center Produce 777X Planes

Air Products spreads its wings with Boeing - supplies nitrogen to the world's largest autoclave.

Opýtajte sa odborníka

Doug Williams

Pokročilý systémový inžinier Severná Amerika

"Ako môžem optimalizovať používanie hélia?"

Plynné hélium hrá zásadnú úlohu pri výrobe komponentov rakiet a podpore štartovacích činností. Výrobcovia obranného, jadrového a leteckého priemyslu používajú hélium na zisťovanie netesností v kritických zariadeniach, ako sú raketové motory, a na čistenie a prenos paliva. Mnohí čelia výzve zvýšiť kvalitu a zároveň znížiť náklady. Air Products je od svojho vzniku popredným dodávateľom hélia do vesmírneho priemyslu a poskytuje inovatívne prístupy, ako sú systémy riadenia dodávok plynu, ktoré môžu znížiť náklady na vlastníctvo plynu a zlepšiť celkové procesy. Naša patentovaná technológia čerpania tekutého hélia umožňuje týmto odvetviam natlakovať veľké plynové zásobníky na mieste pri nižších nákladoch, s menšou energiou a pri vyšších rýchlostiach.Air Products má globálnu dodávateľskú sieť, široké zdroje, služby svetovej triedy, odbornú technickú pomoc, záväzok ku kvalite a priemyselne uznávaný bezpečnostný záznam. Rozumieme vašej potrebe bezpečnej, spoľahlivej dodávky spojenej s dôrazom na detail a podporovanej servisom – na celom svete. Pomôžeme vám rozbehnúť vaše podnikanie. Plynné hélium hrá zásadnú úlohu pri výrobe komponentov rakiet a podpore štartovacích činností. Výrobcovia obranného, jadrového a leteckého priemyslu používajú hélium na zisťovanie netesností v kritických zariadeniach, ako sú raketové motory, a na čistenie a prenos paliva. Mnohí čelia výzve zvýšiť kvalitu a zároveň znížiť náklady. Air Products je od svojho vzniku popredným dodávateľom hélia do vesmírneho priemyslu a poskytuje inovatívne prístupy, ako sú systémy riadenia dodávok plynu, ktoré môžu znížiť náklady na vlastníctvo plynu a zlepšiť celkové procesy. Naša patentovaná technológia čerpania tekutého hélia umožňuje týmto odvetviam natlakovať veľké plynové zásobníky na mieste pri nižších nákladoch, s menšou energiou a pri vyšších rýchlostiach.Air Products má globálnu dodávateľskú sieť, široké zdroje, služby svetovej triedy, odbornú technickú pomoc, záväzok ku kvalite a priemyselne uznávaný bezpečnostný záznam. Rozumieme vašej potrebe bezpečnej, spoľahlivej dodávky spojenej s dôrazom na detail a podporovanej servisom – na celom svete. Pomôžeme vám rozbehnúť vaše podnikanie.

Audity priemyselných plynov

Už desaťročia Air Products bezpečne a spoľahlivo vyrába a dodáva priemyselný plyn po celom svete. Zavolaním Air Products na vykonanie auditu vo vašom zariadení využijete znalosti, skúsenosti a zručnosti, ktoré sme nazhromaždili pri údržbe tisícok priemyselných plynových systémov po celom svete. Audity môžu byť také široké alebo úzke, ako si to vyžaduje vaše zariadenie, od komplexných hodnotení celého systému zásobovania plynom – zásobníkov cez potrubia až po jednotlivé miesta použitia – až po kontroly riadenia prietoku plynu, dávkovania a zmiešavacieho zariadenia. alebo skutočné pece a technologické zariadenia, ktoré využívajú plyn.
UČ SA VIAC

Telemetrický systém TELALERT®

Telemetrický systém vzdialeného monitorovania TELALERT® poskytuje nášmu logistickému centru včasné a presné údaje o zásobách, ktoré pomáhajú predpovedať dodávky.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Plyny

Hélium

Inertný plyn pre kryogénne aplikácie, prenos tepla, tienenie, detekciu netesností, analytické a zdvíhacie aplikácie

Vodík

Cenené pre svoje reaktívne a ochranné vlastnosti a používané v mnohých priemyselných odvetviach, ako je elektronika, potraviny, sklárstvo, chemikálie, rafinácia a ďalšie, môžu ťažiť zo svojich jedinečných vlastností na zlepšenie kvality, optimalizáciu výkonu a zníženie nákladov.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami. 

Questions? We've got answers.

Contact us and put decades of experience with industrial gases, production, applications, equipment, and supply to work for you.