Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Airplane taking off

Letectvo

Inovatívne plynové riešenia, ktoré môžu pomôcť vašej leteckej prevádzke

Účely použitia

Priemyselné plyny od svetového lídra

0881-globe
Najväčší svetový výrobca a dodávateľ vodíka a hélia

Svetový líder dodávajúci kvapalný a stlačený vodík a hélium v rôznych čistotách a režimoch dodávky.

ap0001-plant
Popredný svetový výrobca dusíka, kyslíka a argónu

Svetový líder dodávajúci tekutý a stlačený dusík, kyslík a argón v rôznych čistotách a režimoch dodávky

ap0074-checklist
Spoľahlivá dodávka priemyselných plynov

Sieť viacerých závodov s primárnymi výrobnými závodmi a zdrojmi sekundárnych produktov na udržanie spoľahlivých dodávok.

ap0066-gengas
Vlastní a prevádzkuje stovky plynových elektrární po celom svete

Viac ako 75 rokov skúseností s navrhovaním a prevádzkou priemyselných plynových zariadení, ktoré vám pomôžu určiť najlepší režim dodávky

0796-clock
Vynikajúci záznam o včasnom plnení potrieb

24/7 služby riadenia zásob na vytvorenie plánu doplňovania zásob na základe vášho súčasného a budúceho výrobného plánu

ap0032-safety-goggles
Líder v oblasti bezpečnosti

Nič nie je pre nás dôležitejšie ako bezpečnosť a blahobyt našich prevádzkových komunít.

ap0008-safety
Technická podpora, keď ju potrebujete

Skúsené technické tímy na celom svete môžu poskytnúť dodávateľské a technologické riešenia, ktoré vyhovujú vašim jedinečným potrebám.

0974-users
Zákaznícky servis na svetovej úrovni

Náš prístup k vzťahom so zákazníkmi je založený na pochopení vašich potrieb.

Opýtajte sa odborníka

Doug Williams
Doug Williams

Pokročilý systémový inžinier
Severná Amerika

Ako môžem optimalizovať používanie hélia?

Plynné hélium hrá zásadnú úlohu pri výrobe komponentov rakiet a podpore štartovacích činností. Výrobcovia obranného, jadrového a leteckého priemyslu používajú hélium na zisťovanie netesností v kritických zariadeniach, ako sú raketové motory, a na čistenie a prenos paliva. Mnohí čelia výzve zvýšiť kvalitu a zároveň znížiť náklady. Air Products je od svojho vzniku popredným dodávateľom hélia do vesmírneho priemyslu a poskytuje inovatívne prístupy, ako sú systémy riadenia dodávok plynu, ktoré môžu znížiť náklady na vlastníctvo plynu a zlepšiť celkové procesy. Naša patentovaná technológia čerpania tekutého hélia umožňuje týmto odvetviam natlakovať veľké plynové zásobníky na mieste pri nižších nákladoch, s menšou energiou a pri vyšších rýchlostiach.Air Products má globálnu dodávateľskú sieť, široké zdroje, služby svetovej triedy, odbornú technickú pomoc, záväzok ku kvalite a priemyselne uznávaný bezpečnostný záznam. Rozumieme vašej potrebe bezpečnej, spoľahlivej dodávky spojenej s dôrazom na detail a podporovanej servisom – na celom svete. Pomôžeme vám rozbehnúť vaše podnikanie. Plynné hélium hrá zásadnú úlohu pri výrobe komponentov rakiet a podpore štartovacích činností. Výrobcovia obranného, jadrového a leteckého priemyslu používajú hélium na zisťovanie netesností v kritických zariadeniach, ako sú raketové motory, a na čistenie a prenos paliva. Mnohí čelia výzve zvýšiť kvalitu a zároveň znížiť náklady. Air Products je od svojho vzniku popredným dodávateľom hélia do vesmírneho priemyslu a poskytuje inovatívne prístupy, ako sú systémy riadenia dodávok plynu, ktoré môžu znížiť náklady na vlastníctvo plynu a zlepšiť celkové procesy. Naša patentovaná technológia čerpania tekutého hélia umožňuje týmto odvetviam natlakovať veľké plynové zásobníky na mieste pri nižších nákladoch, s menšou energiou a pri vyšších rýchlostiach.Air Products má globálnu dodávateľskú sieť, široké zdroje, služby svetovej triedy, odbornú technickú pomoc, záväzok ku kvalite a priemyselne uznávaný bezpečnostný záznam. Rozumieme vašej potrebe bezpečnej, spoľahlivej dodávky spojenej s dôrazom na detail a podporovanej servisom – na celom svete. Pomôžeme vám rozbehnúť vaše podnikanie.

Read more...