Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Careers

Pracovné príležitosti

Máme tradíciu excelentnosti, ktorá bola vybudovaná zanietenými, talentovanými ľuďmi, ktorých poháňajú niečo zmeniť. Hrdosť na našu prácu z nás urobila jednu z popredných svetových spoločností v oblasti priemyselných plynov, ktorá zamestnáva viac ako 19 000 ľudí v 50 krajinách sveta.

Vybudovali sme podnikateľskú kultúru, v ktorej existuje spoločné odhodlanie neustále objavovať a dodávať inšpirované riešenia zákazníkom v odvetviach siahajúcich od poľnohospodárstva a letectva až po energetiku a elektroniku.

Tu nájdete nielen to, aké kariérne príležitosti máme; ale aké to je pracovať v Air Products očami a hlasmi našich zamestnancov. Len si spolu predstavte, ako ďaleko by sme mohli zájsť…

Výhody práce pre Air Products

Poskytujeme celý rad výhod pre vás a vašich oprávnených rodinných príslušníkov. Aj keď sa výhody na celom svete a na rôznych pozíciách líšia, tu sú niektoré zo základov pre zamestnancov na plný úväzok.

ap0165-expertise
Učenie a rozvoj

Veríme, že učenie je celoživotný proces. Pomáhame našim ľuďom rozvíjať ich talent a zručnosti tým, že im ponúkame zdroje a nástroje, ktoré im umožnia naplno využiť ich potenciál.

ap0106-handshake
Dať späť

Naša kultúra orientovaná na dobrovoľníkov povzbudzuje zamestnancov, aby zdieľali svoj čas a talent. Naša firemná politika umožňuje zamestnancom na všetkých úrovniach spoločnosti vykonávať dobrovoľnícku činnosť počas pracovnej doby s podporou svojich manažérov.

ap0184-cost
Konkurencieschopný plat

Ponúkame konkurenčné platy, ktoré prilákajú, motivujú a udržia tie najlepšie talenty. Môžete očakávať, že dostanete konkurenčný platový balík, ktorý uznáva skúsenosti, zručnosti a schopnosti, ktoré prinášate do spoločnosti.

ap0117-road
Flexibilné pracovné podmienky

Chápeme, že každý má záväzky mimo práce. Uvedomujúc si to, ponúkame programy, ktoré poskytujú flexibilné pracovné podmienky, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky vaše záväzky. V závislosti od vašej práce alebo miesta je k dispozícii niekoľko možností.

ap0035-sustainability
Udržateľnosť

Veľmi nám záleží na ochrane životného prostredia. Stanovujeme si prísne výkonnostné ciele a hodnotíme pokrok s cieľom neustále zlepšovať naše vlastné prevádzky. Sme hrdí na to, že sme súčasťou stoviek komunít po celom svete, budujeme partnerstvá, udržiavame rast a prispievame k spoločným cieľom.

ap0153-enhancedcustomerexperience
Skúseností zamestnancov

Od náboru cez nástup do zamestnania až po rozvoj až po odchod do dôchodku sme odhodlaní vytvárať pútavú zamestnaneckú skúsenosť, kde ľudia cítia, že sem patria a že na nich záleží. Naši zamestnanci majú príležitosť robiť zmysluplnú prácu v pozitívnom pracovnom prostredí a pracovať po boku lídrov a tímov, ktorým môžu dôverovať.

Kariérne cesty k úspechu

Potrebujeme a hľadáme ľudí, ktorí sú oddaní a motivovaní vytvárať budúcnosť. Ľudia s vášňou a odhodlaním robiť to správne a s nikdy nekončiacou túžbou učiť sa, zlepšovať sa a prispievať. Znie to ako ty? Ak áno, preskúmajte naše možnosti.

Vzájomnou spoluprácou sa nám darí vystúpiť z radu.

I get to work with experienced professionals that I can learn from and know that they will push me to take on new and challenging opportunities.

Ankit, Merchant Research & Development

Majte otvorenú myseľ, aby ste neprišli o zážitky. Nadviažte tiež skoré spojenia – vytvorte sieť čo najskôr, aby ľudia vedeli, kto ste. Vzťahy sú veľmi dôležité.

Jusline, Aplikačný analytik

Máme postoj k bezpečnosti. A to je dobre.

Joe, Tréner IG vodičov

Air Products mi dal flexibilitu rotácie, ktorá vám umožňuje spoznať iné disciplíny, iné závody a spôsoby práce v rámci spoločnosti.

Mária, Inžinier v Lean Six Sigma Black Belt

I like that I work for a company that not only targets the profitability but also values diversity and safety as the core of the company’s culture.

Chia-Hang, IT Advanced Analytics

Air Products mi dal príležitosť zosúladiť prácu a život tým, že mi umožňuje pracovať flexibilne. Podarilo sa mi veľa prispieť do spoločnosti a stále mi zostáva čas na rodinu.

Nakia, Vedúci dozoru SOD

Air Products je jedinečný podnik, naši zákazníci siahajú od predajní rýchleho občerstvenia až po špičkové technológie v oblasti farmácie, výskumu a atómovej energie. Hľadanie riešenia na uspokojenie potrieb zákazníka je veľmi uspokojivé.

Amin, Projektový inžinier - CryoEase

Diversity and Inclusion

With more than 19,000 employees in 50 countries, diversity and inclusion is a valued part of the culture of Air Products. The unique perspectives and experiences our employees bring to their work are essential to meeting our customers’ needs and bringing innovation to the wide range of markets we serve, from food processing to metals processing to transportation. That is why we’ve set a goal to become the most diverse industrial gas company in the world and why we foster a collaborative and respectful work environment where everyone can achieve their true potential.

Náš proces podávania žiadostí

ap0094-number-1
Nájsť a použiť

Môžete vyhľadávať a uchádzať sa o prácu návštevou nášho Kariérneho centra (odkaz na Workday). Po vytvorení profilu v našom systéme a odovzdaní životopisu sa môžete prihlásiť na ktorúkoľvek z našich aktuálnych voľných miest. 

ap34-number-2
Rozhovor

Ak vás vyberú na pohovor, pripravte sa na diskusiu o vašich zručnostiach a schopnostiach, úspechoch, rozvojových záujmoch, cieľoch a pracovných očakávaniach.

ap35-number-3
Ponuka práce

V prípade výberu na danú pozíciu dostanete pracovnú ponuku!

Najčastejšie otázky

Ako môžem vyhľadať otvorené pozície?

Posuňte zobrazenie nadol na „Prihlasovanie na Air Products“ a kliknite na „Nájsť a použiť“. Noví používatelia si budú musieť vytvoriť domáce konto a vrátiť sa používatelia môžu prihlásiť pomocou svojho e-mailu a hesla.

Na stránke Search for Jobs zadajte kritériá vyhľadávania. Vaše vyhľadávateľné kritériá môžu zahŕňať kľúčové slová, Req. č., názov práce, miesto atď. Predvolený jazyk vyhľadávania je angličtina; môžete však vyhľadávať v ktoromkoľvek z jazykov uvedených v pravom hornom rohu stránky. Ak nezadáte žiadne kritériá vyhľadávania, do výsledkov vyhľadávania budú zahrnuté všetky otvorené pozície uverejnené v angličtine. Keďže ide o globálne kariérne centrum, pracovné miesta sú zverejnené pre Severnú a Južnú Ameriku, Európu, Áziu a Stredný východ.

Ak vaše kritériá vyhľadávania nepriniesli požadované výsledky, vymažte kritériá a zadajte ich znova. 

Ak toto neposkytlo potrebnú odpoveď, kontaktujte nás Vyhľadávanie talentov. Uveďte svoje meno, kontaktné telefónne číslo a stručné vysvetlenie problému.

Read more...