logo Go to Home Page

Diverse group of employees| Ste pripravení prehodnotiť, čo je možné?

Záleží nám na tebe

Rozmanitosť je základným kameňom všetkého, čo robíme v Air Products. Čokoľvek robíte, nech ste odkiaľkoľvek, sme vám zaviazaní. Vítame ľudí z každého prostredia, oslavujeme ich rozmanitosť , jedinečné skúsenosti a spájame ich každý deň. Pre to nám na vás v Air Products záleží. 

UČ SA VIAC

Rastie s nami

Air Products je v každom kúte sveta. Náš tím má viac ako 21 000 ľudí vo viac ako 50 krajinách a sme jednou z popredných svetových priemyselných plynárenských spoločností. Môžeme ponúknuť príležitosti ako žiadna iná – a ako rastieme, môžete ich aj vy. Každý deň sa objavujú nové príležitosti, a ak ich chcete, môžu byť vaše. Ak poskytnete vzrušenie a túžbu formovať budúcnosť, poskytneme školenie, skúsenosti a šikovných, zanietených ľudí, s ktorými budete pracovať. Ak si chcete predstaviť, čo je možné, ste na správnom mieste.

Čo by pre vás znamenalo pracovať pre Air Products...

Dať bezpečnosť na prvé miesto
Bezpečnosť je predovšetkým o VÁS. O
Air Products, naším najdôležitejším aktívom sú naši ľudia. Pre nás nie je nič dôležitejšie ako vaša bezpečnosť. Nie úroveň produkcie, predaj alebo zisk. Preto je naším jediným prijateľným cieľom nula incidentov. Je našou morálnou zodpovednosťou udržiavať jeden druhého a naše komunity v bezpečí. 
Záleží nám na tebe
Rozmanitosť prechádza všetkým, čo robíme
Air Products ― prostredníctvom našich motivovaných ľudí, našich globálnych zákazníkov a jedinečných prostredí a perspektív, ktoré prinášame. Využívame a využívame túto rozmanitosť a rozmanitosť skúseností, aby sme sa dostali k najlepším nápadom a inováciám, ktoré nás v konečnom dôsledku posúvajú smerom k nášmu vyššiemu účelu.


Budujte zajtra spolu
Schádzame sa každý deň, poháňaní ambíciami a inováciami, so spoločnou vášňou a nadšením pre budúcnosť, ktorú pomáhame budovať. Je v našej DNA pracovať ako jeden s nebojácnym úmyslom nájsť lepší spôsob.
Rásť spolu s nami
Keďže Air Products neustále rastie, môžete to urobiť aj vy. Nové príležitosti sa objavujú každý deň, jednoducho ich musíte chcieť a ísť von a získať ich. Ste na čele svojej kariéry a napĺňania svojho osobného účelu. Rast s nami je oveľa viac než len skvelé školiace programy, sú to skúsenosti a učenie, ktoré získate v práci pri práci so skutočne inteligentnými a zanietenými kolegami po celom svete.

Nájdite svoju budúcnosť

Na Air Products sa každý deň objavujú nové príležitosti. Pozrite si ich tu.

Staráme sa o teba

Spolupráca s nami má veľa výhod pre vás aj vašu rodinu. Zatiaľ čo sa líšia
Podľa lokality a pozície sa tu môžete tešiť ako zamestnanec na plný úväzok.

Ste pripravení priniesť svoje možné?

Hľadajte najnovšie pracovné príležitosti s Air Products.

HĽADAŤ PRÁCE

Centrum zdrojov