Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Careers

Pracovné príležitosti

Máme tradíciu excelentnosti, ktorá bola vybudovaná zanietenými, talentovanými ľuďmi, ktorých poháňajú niečo zmeniť. Hrdosť na našu prácu z nás urobila jednu z popredných svetových spoločností v oblasti priemyselných plynov, ktorá zamestnáva viac ako 19 000 ľudí v 50 krajinách sveta.

Vybudovali sme podnikateľskú kultúru, v ktorej existuje spoločné odhodlanie neustále objavovať a dodávať inšpirované riešenia zákazníkom v odvetviach siahajúcich od poľnohospodárstva a letectva až po energetiku a elektroniku.

Tu nájdete nielen to, aké kariérne príležitosti máme; ale aké to je pracovať v Air Products očami a hlasmi našich zamestnancov. Len si spolu predstavte, ako ďaleko by sme mohli zájsť…

Výhody práce pre Air Products

Poskytujeme celý rad výhod pre vás a vašich oprávnených rodinných príslušníkov. Aj keď sa výhody na celom svete a na rôznych pozíciách líšia, tu sú niektoré zo základov pre zamestnancov na plný úväzok.

ap0165-expertise
Učenie a rozvoj

Veríme, že učenie je celoživotný proces. Pomáhame našim ľuďom rozvíjať ich talent a zručnosti tým, že im ponúkame zdroje a nástroje, ktoré im umožnia naplno využiť ich potenciál.

ap0106-handshake
Dať späť

Naša kultúra orientovaná na dobrovoľníkov povzbudzuje zamestnancov, aby zdieľali svoj čas a talent. Naša firemná politika umožňuje zamestnancom na všetkých úrovniach spoločnosti vykonávať dobrovoľnícku činnosť počas pracovnej doby s podporou svojich manažérov.

ap0184-cost
Konkurencieschopný plat

Ponúkame konkurenčné platy, ktoré prilákajú, motivujú a udržia tie najlepšie talenty. Môžete očakávať, že dostanete konkurenčný platový balík, ktorý uznáva skúsenosti, zručnosti a schopnosti, ktoré prinášate do spoločnosti.

ap0117-road
Flexibilné pracovné podmienky

Chápeme, že každý má záväzky mimo práce. Uvedomujúc si to, ponúkame programy, ktoré poskytujú flexibilné pracovné podmienky, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky vaše záväzky. V závislosti od vašej práce alebo miesta je k dispozícii niekoľko možností.

ap0035-sustainability
Udržateľnosť

Veľmi nám záleží na ochrane životného prostredia. Stanovujeme si prísne výkonnostné ciele a hodnotíme pokrok s cieľom neustále zlepšovať naše vlastné prevádzky. Sme hrdí na to, že sme súčasťou stoviek komunít po celom svete, budujeme partnerstvá, udržiavame rast a prispievame k spoločným cieľom.

ap0153-enhancedcustomerexperience
Skúseností zamestnancov

Od náboru cez nástup do zamestnania až po rozvoj až po odchod do dôchodku sme odhodlaní vytvárať pútavú zamestnaneckú skúsenosť, kde ľudia cítia, že sem patria a že na nich záleží. Naši zamestnanci majú príležitosť robiť zmysluplnú prácu v pozitívnom pracovnom prostredí a pracovať po boku lídrov a tímov, ktorým môžu dôverovať.

Kariérne cesty k úspechu

Potrebujeme a hľadáme ľudí, ktorí sú oddaní a motivovaní vytvárať budúcnosť. Ľudia s vášňou a odhodlaním robiť to správne a s nikdy nekončiacou túžbou učiť sa, zlepšovať sa a prispievať. Znie to ako ty? Ak áno, preskúmajte naše možnosti.

Vzájomnou spoluprácou sa nám darí vystúpiť z radu.

I get to work with experienced professionals that I can learn from and know that they will push me to take on new and challenging opportunities.

Ankit, Merchant Research & Development

Majte otvorenú myseľ, aby ste neprišli o zážitky. Nadviažte tiež skoré spojenia – vytvorte sieť čo najskôr, aby ľudia vedeli, kto ste. Vzťahy sú veľmi dôležité.

Jusline, Aplikačný analytik

Máme postoj k bezpečnosti. A to je dobre.

Joe, Tréner IG vodičov

Air Products mi dal flexibilitu rotácie, ktorá vám umožňuje spoznať iné disciplíny, iné závody a spôsoby práce v rámci spoločnosti.

Mária, Inžinier v Lean Six Sigma Black Belt

I like that I work for a company that not only targets the profitability but also values diversity and safety as the core of the company’s culture.

Chia-Hang, IT Advanced Analytics

Air Products mi dal príležitosť zosúladiť prácu a život tým, že mi umožňuje pracovať flexibilne. Podarilo sa mi veľa prispieť do spoločnosti a stále mi zostáva čas na rodinu.

Nakia, Vedúci dozoru SOD

Air Products je jedinečný podnik, naši zákazníci siahajú od predajní rýchleho občerstvenia až po špičkové technológie v oblasti farmácie, výskumu a atómovej energie. Hľadanie riešenia na uspokojenie potrieb zákazníka je veľmi uspokojivé.

Amin, Projektový inžinier - CryoEase