logo Go to Home Page

Chcete rásť s nami?

Študenti a čerství absolventi

Rozvíjaj sa. Vaša kariéra.

Air Products poskytuje základné priemyselné plyny, zariadenia a odborné znalosti v širokej škále priemyselných odvetví a vedie cestu pri riešení niektorých najvýznamnejších svetových energetických a environmentálnych výziev. Naše megaprojekty čistej energie urýchľujú energetickú transformáciu a vytvárajú čistejšiu budúcnosť pre našu planétu – a teraz je skvelý čas byť toho súčasťou a rásť s nami.

Vieme, aké dôležité je získať cenné pracovné skúsenosti a nadviazať kontakt s profesionálmi, preto ponúkame stáže, ako aj rôzne príležitosti pre čerstvých absolventov, aby sme sa stali súčasťou nášho globálneho tímu. Náš tím vám poskytne cenné pracovné príležitosti a pomôže vám nájsť to najlepšie oddelenie, aby ste mohli prosperovať.

HĽADAŤ VOĽNÉ MIESTA

Stáž a Co-Op program

Air Products' programy stáží, kooperácií a priemyselných umiestnení vám dávajú príležitosť získať cenné vedomosti a prehľad a zároveň vnášajú do vašej práce nadšenie a nápady. V rámci našich študentských programov budete mať príležitosti prispieť zmysluplnou a účinnou prácou. Získate vedomosti prácou pre lídra v odvetví, vybudujete si svoju profesionálnu sieť a získate príležitosti stať sa súčasťou inovácií a odkazov, ktoré zanechávame.

Rast s nami, s naším programom kariérneho rozvoja

Veríme v nábor špičkových absolventov, ktorí sa môžu stať lídrami zajtrajška. Náš program kariérneho rozvoja (CDP) to zabezpečí
Praktické príležitosti v dvoch až troch náročných, no zároveň obohacujúcich úlohách použiteľných pre vašu budúcnosť,
Z ktorých každá trvá 12 mesiacov. Pomôžeme vám dosiahnuť výsledky, vytvoriť nápady a skutočne prispieť.
Sme odhodlaní dať vám Podporu, ktorú potrebujete, a prostredie, v ktorom sa môžete učiť, rozvíjať a rásť.

Zapôsobiť
Budete vyzvaní, aby ste prevzali toľko zodpovednosti, koľko dokážete zvládnuť, tak rýchlo, ako to zvládnete, s mnohými výzvami a vzrušujúcou prácou v našich obchodných a podnikových oblastiach.
Príležitosti na vytváranie sietí
Vo svojom programe budete prepojení prostredníctvom obchodných a spoločenských funkcií, spolupracovať s manažérmi na vyššej úrovni a viceprezidentmi v celej spoločnosti a budete pozvaní, aby ste využili výhody našich sietí zamestnancov a programov blahobytu na stretávanie sa a ovplyvňovanie zamestnancov.
Účel
Aby ste sa stali budúcim lídrom spoločnosti, dáme vám príležitosť zlepšiť svoje profesionálne a technické zručnosti, ujasniť si svoje kariérne záujmy a rozvíjať svoje vodcovské schopnosti.

Vyberte si program, ktorý je pre vás vhodný: 

Program BS/MS

Inžinierstvo (chemické a strojárske)
Digitálne technológie/Informačné technológie
Dodávateľský reťazec
Financie

Ph.D. Program

Inžinierstvo (chemické a strojárske)

Rada programu rozvoja kariéry

Každý člen CDP je pozvaný, aby sa stal súčasťou našej dobrovoľníckej rady s možnosťou zúčastniť sa rozhovorov o technológiách a kariére, mentorovať novoprijatých účastníkov programu novej generácie, organizovať príslušné podujatia a zúčastňovať sa na komunitných službách pri budovaní siete ľudí s podobnými rolami. a skúsenosti. Rada CDP má za cieľ zlepšiť vaše skúsenosti s CDP a pomôcť pri prechode do vašej úlohy v Air Products vytvorením súdržnej skupiny pracujúcich profesionálov.Rozvíjanie kariéry

Kariéra a osobný rozvoj zamestnancov je dôležitou súčasťou našej obchodnej stratégie a odporúčame vám, aby ste aktívne ovplyvňovali smerovanie vašej kariéry. Svoje zručnosti a záujmy si rozviniete striedaním dvoch až troch rôznych zadaní, so širokým školením na pracovisku a ponúkne vám širokú škálu interných kurzov pokrývajúcich technické, medziľudské a vodcovské témy. V prípade potreby sú podporované externé kurzy.Bakalársky/magisterský program

To vám umožní rozvíjať svoje technické a profesionálne zručnosti a zároveň dosiahnuť lepšie pochopenie oblasti vášho záujmu a silných stránok. Program pozostáva z dvoch až troch rotácií po 12 mesiacoch, každá v inej oblasti.

Inžinierstvo

Svet inžinierskych príležitostí prostredníctvom rôznych inžinierskych rotácií.

Digitálne technológie/Informačné technológie

Navrhnuté pre čerstvých absolventov CS, ktorí hľadajú rôzne náročné a rôznorodé pracovné úlohy. 

Dodávateľský reťazec

Určené pre absolventov dodávateľského reťazca so záujmom o obstarávanie, logistiku, zlepšovanie procesov, analýzu údajov a/alebo správu vozového parku.

Financie

Počas troch rokov budete rotovať v rámci našej spoločnosti vo finančných rolách. Vaša počiatočná úloha je určená na základe vášho kariérneho záujmu a našich obchodných potrieb s možnosťou výberu následných úloh. Všetky pozície sa nachádzajú v našej globálnej centrále so sídlom v Lehigh Valley v Pensylvánii.Ph.D. Program

Náš špičkový program poskytuje každému, kto študuje alebo nedávno ukončil doktorandské štúdium, titul Ph.D. alebo postdoktorandský titul a zručnosti v inžinierstve alebo vede jedinečná príležitosť s až tromi rotačnými úlohami, z ktorých každá trvá približne jeden rok. Tie doplnia vaše silné stránky a rozšíria vaše zručnosti, pričom získate prehľad o našej firemnej kultúre a budete hrať aktívnu úlohu pri formovaní vašej kariéry. Získate cenné pracovné skúsenosti s vysokou viditeľnosťou v rámci našich tímov Technology and Operational Excellence s manažérom na vyššej úrovni, ktorý vám bude pomáhať a viesť vás.


Záleží nám na tebe

Zameriavame sa na poskytovanie inkluzívneho pracovného prostredia, kde sa so všetkými zamestnancami zaobchádza s rešpektom a dôstojnosťou a cítia, že si ich vážia, patria k nim a na nich záleží. To znamená, že sa nezameriame len na vynikajúci finančný výkon, ale aj na zblíženie ľudí zo všetkých oblastí života, aby spolupracovali a inovovali riešenia najvýznamnejších svetových výziev v oblasti energetiky a environmentálnej udržateľnosti. 
UČ SA VIAC

Ste pripravení priniesť svoje možné?

Hľadajte najnovšie pracovné príležitosti s Air Products.

HĽADAŤ PRÁCE

Centrum zdrojov