logo Go to Home Page

Zváranie

Zvýšená produktivita, menej nepodarkov a lepšie pracovné prostredie

Maxx® zváracie (ochranné) plyny sú jedinečným radom plynov, ktoré poskytujú najlepšiu kombináciu kvality, produktivity a bezpečnosti.

Rad Maxx® bol navrhnutý po prísnom testovaní v reálnych pracovných podmienkach.

Plyny Maxx® poskytujú najvyššiu úroveň výkonu – vrátane lepšej kvality zvaru a vyšších rýchlostí zvárania – na maximalizáciu produktivity, zníženie zmetkov a zlepšenie vášho pracovného prostredia. Dosiahnite viac s menším počtom nepodarkov pri zváraní uhlíkovej ocele, nehrdzavejúcej ocele, hliníka alebo vysokovýkonných zliatin

Stiahnite si brožúru Maxx® Weld Process Gases

Aké plyny sú dostupné v rade Air Products' Maxx®?​

Inolinx® gases range
Maximum performance for welding stainless steel
Ferrolinx® gases range
For faster, cleaner welding of carbon steel
Alulinx® gases range
One gas that works for all aluminium welding

See the Benefits of our Maxx® Gases Range

Whatever you’re welding, Air Products’ innovative range of welding gases will give you superior results. Formulated to boost output through a unique combination of weldability, weld quality and higher welding speeds, you’ll achieve more with fewer rejects.

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products’ Gastrak® Service

Save money, increase productivity and improve quality. Whether you use single cylinders or have gases piped, the Gastrak® service can help.

  • Reduce costs: By eliminating pre-weld surge and excessive gas flow rates you will use less gas.
  • Improve quality: Consistent use of the optimum gas flow rate improves weld quality and reduces rejects.
  • Easy installation: Gastrak® equipment can be integrated into an existing or new gas pipeline, or can be used with traditional or Integra® cylinders.

View Video

WANT TO START SAVING?

Plánujte úspech.

KONTAKTUJTE NÁS:

Možnosti plynu

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami. 

Acetylene

Acetylene is the primary fuel for oxy-fuel welding and is the fuel of choice for repair work and general cutting and welding, Acetylene produces the hottest and most concentrated primary flame of all industrial fuel gases.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Hélium

Inertný plyn pre kryogénne aplikácie, prenos tepla, tienenie, detekciu netesností, analytické a zdvíhacie aplikácie

Vodík

Cenené pre svoje reaktívne a ochranné vlastnosti a používané v mnohých priemyselných odvetviach, ako je elektronika, potraviny, sklárstvo, chemikálie, rafinácia a ďalšie, môžu ťažiť zo svojich jedinečných vlastností na zlepšenie kvality, optimalizáciu výkonu a zníženie nákladov.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

RESOURCE CENTER