logo Go to Home Page

Kryogénne kyslíkové zariadenia a služby PRISM®

Globálne skúsenosti. Miestna podpora.

PRISM® Kryogénne kyslíkové elektrárne ponúkajú pre niektoré požiadavky nákladovo efektívnu a vysoko spoľahlivú výrobu plynného kyslíka, ako aj dusíka a argónu. Tieto závody môžu byť navrhnuté s požadovanými záložnými systémami, skladovaním produktov a tlakmi dodávania plynu, aby vyhovovali náročným aplikáciám v priemyselných odvetviach, ako je oceliarsky a sklársky priemysel. Zatiaľ čo tieto kryogénne rastliny patria medzi najväčšie v PRISM® generáciu produktov, štandardizované návrhy a modulárne konfigurácie nám pomáhajú poskytovať rýchle dodávky, aby sme splnili kritické požiadavky projektu.

Či už hľadáte dlhodobú dodávku plynu s novým kyslíkovým alebo dvojproduktovým zariadením alebo službami a podporou pre existujúcu kryogénnu elektráreň vlastnenú zákazníkom, Air Products globálny tím lokálne dostupných špecialistov na mieste s vami bude spolupracovať na posúdení požiadaviek a poskytovať optimálne riešenie dodávky priemyselného plynu a podporu počas celej životnosti aktíva.

Stiahnite si údajový list kryogénnych generátorov kyslíka PRISM®

Kyslíkové elektrárne na uspokojenie vašich potrieb

Kryogénne zariadenia môžu byť navrhnuté tak, aby dodávali primárne kyslík alebo dusík, alebo aby dodávali kyslík aj dusík, pričom niektoré konštrukcie zariadení vyrábajú aj argón.

Ponúkame celý rad režimov dodávky kyslíka a priemyselne špecifickej technológie pre aplikácie v robustných priemyselných odvetviach využívajúcich plyn, ako je oceľ, sklo, celulóza a papier, úprava vody a ďalšie.

Či už sú vaše požiadavky na veľké kryogénne jednotky na separáciu vzduchu alebo menšie závody na mieste, naše systémy ponúkajú flexibilitu výroby tekutých produktov pre záložné a špičkové požiadavky.

Air Products navrhla, postavila a predala viac ako 2 500 závodov na separáciu vzduchu na celom svete a vlastní alebo prevádzkuje viac ako 1 500 závodov vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Kryogénne kyslíkové elektrárne PRISM® – od malých po veľké vyžadujú

Jedinečné priemyselné skúsenosti so zameraním na špecializované aplikácie.

Využitím skúseností a pochopenia z navrhovania, výstavby a predaja viac ako 2 500 zariadení na separáciu vzduchu na celom svete a vlastnenia alebo prevádzkovania viac ako 1 500 závodov vo viac ako 50 krajinách po celom svete vám Air Products tím na mieste pomôže navrhnúť najefektívnejšiu dodávku plynu pre váš operácií

Inovatívne technológie pre zvýšenie produktivity a úsporu nákladov

Air Products vyvinul koncept výroby plynu na mieste a už viac ako 75 rokov inovuje našu patentovanú technológiu kyslíka a integrovaných aplikácií, čo zákazníkom umožňuje zlepšiť produktivitu, znížiť spotrebu energie a emisie a priniesť úspory nákladov

Spaľovacie laboratórium

Posúďte výkon v kontrolovanom prostredí a využite vzdialené zobrazovanie videa

Školenie operátorov pre závody na separáciu vzduchu vlastnené zákazníkom

Ak potrebujete pomoc s každodennou prevádzkou vášho závodu alebo pravidelnú pomoc s údržbou, môžete sa obrátiť na Air Products, ktorý vám pomôže zaškoliť vašich operátorov a vyťažiť z vášho zariadenia na priemyselný plyn maximum

Priemyselné plyny a pokročilé technológie pre neželezné kovy, banské a rafinérske zariadenia

„Air Products je spoľahlivým dodávateľom priemyselných plynov a ich produkt nám pomáha maximalizovať efektivitu našej prevádzky. Ich prístup zameraný na zákazníka a technická podpora boli kľúčové pri optimalizácii kyslíkového systému pre náš proces. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Air Products v budúcnosti.“
Alain Thibault, metalurg, Osisko Mining Corporation

Máte záujem o výrobu plynu na mieste, zariadenia a služby?

Air Products Generátory PRISM® a závody na mieste ponúkajú riešenia pre nákladovo efektívne, efektívne a špecializované dodávky vodíka, dusíka, kyslíka a argónu na mieste s pridanými službami a podporou pre závody vlastnené zákazníkmi.

KONTAKTUJTE ŠPECIALISTU NA MIESTE

CENTRUM ZDROJOV