Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Diverse hands united

Rozmanitosť, začlenenie a spolupatričnosť

Individuálne silní, v kolektíve nezdolní

Air Products spája talentovaných ľudí, aby vyvíjali inovatívne riešenia pre výzvy, ktorým čelíme my, naši zákazníci a náš svet. Toto je súčasťou nášho vyššieho zámeru, rovnako ako vytvorenie prvotriednej spoločnosti, do ktorej ľudia patria a na ktorých záleží a radi prichádzajú do práce a sú hrdí na to, čo robia.

Náš minulý a budúci úspech závisí od podpory spolupráce medzi ľuďmi rôznych kultúr a prostredí. Globálne rozširujeme rodinu Air Products rastom v nových geografických oblastiach. Ako rastieme v nových regiónoch sveta, prinášame so sebou našu rozmanitosť a hodnoty začlenenia do niektorých oblastí, kde sa spoločenské úlohy menšín a žien stále vyvíjajú.

Kultivácia inkluzívnej kultúry

„Musíme vytvoriť atmosféru rešpektu pre každého, bez ohľadu na to, odkiaľ pochádza. Ak si najmete ľudí, ktorí vyzerajú ako vy, hovoria ako vy a myslia ako vy, ako nájdete jedinečnú perspektívu? Ako spochybňujete status quo, ak všetci v tíme vidia svet rovnako?"

- Seifi Ghasemi, predseda, prezident a generálny riaditeľ

Perspektívy zamestnancov

I feel respected and valued for both my technical experience and cultural differences.

Ana, Chemical Engineer

By actively participating in Air Products’ Inclusion Network, I hope I can influence and change the number of underrepresented minorities in the workplace.

Rafael, Global Operational Excellence - Master Black Belt

Fostering growth and development of its employees, regardless of experience level, is a characteristic of Air Products.

Danielle, Site Manager

I have seen notable improvements for diverse employees in the workplace over the past 30+ years.

Ernie, Project Manager, GEMTE Americas Execution

I like that I work for a company that not only targets the profitability but also values diversity and safety as the core of the company’s culture.

Chia-Hang, IT Advanced Analytics