logo Go to Home Page

Jedlo

Plynové riešenia, ktoré vám pomôžu uspieť

Či už chcete zmraziť, schladiť, zabaliť v upravenej atmosfére (MAP), inertizovať oleje alebo čokoľvek medzi tým, naše potravinové riešenia Freshline® vám ponúkajú vysoko čisté plyny a zariadenia, možnosti medzinárodných dodávok a, čo je najdôležitejšie, bezkonkurenčné priemyselné skúsenosti, inovácie a technická podpora, ktoré vám pomôžu uspieť takmer kdekoľvek na svete.

Potravinárske plyny zlepšujú kvalitu vašich produktov

Využitie a výhody potravinárskych plynov sú široké. Tu je len niekoľko možných spôsobov, ako môžu optimalizovať vaše potravinárske procesy, znížiť vaše náklady, zlepšiť kvalitu vašich produktov, pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele v oblasti udržateľnosti a oveľa viac.

  • Ultra rýchle kvalitné mrazenie alebo chladenie
  • Vysoké štandardy kvality pre IQF alebo potiahnuté IQF produkty
  • Optimalizácia textúry produktu: šľahanie, prevzdušňovanie a tuhnutie
  • Predĺžená trvanlivosť balených produktov
  • Kontrolovaná a zlepšená kvalita ovocia po zbere
  • Optimalizované procesy brúsenia
  • Čerstvosť na želanie

Zistite, čo pre vás môžeme urobiť v tomto videu.

Náš prísľub vám

Opýtajte sa Air Products a očakávajte viac

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Či už potrebujete fľaše, obaly, tekutý objem alebo výrobu plynu na mieste, garantujeme vám bezpečné a spoľahlivé zásobovanie

Súlad

Naše potravinárske plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými miestnymi právnymi predpismi a osvedčenými postupmi

Odborná rada

S viac ako 60-ročnými skúsenosťami v potravinárskom priemysle sú naši odborníci, inžinieri a vedci pripravení vám pomôcť

Inovácia

Výskum a vývoj je súčasťou našej DNA. Neustále pracujeme na nových riešeniach, ktoré vám pomôžu splniť meniace sa potreby potravinárskeho priemyslu

Opýtajte sa odborníka

Neil Hansford

Expert na potravinárske technológie, Spojené kráľovstvo

"Prečo si vybrať Air Products?"
Naši zákazníci nám hovoria, že rozdiel spočíva v kvalite nášho vybavenia, odbornosti našich ľudí a inováciách od nášho R&D tímu.

Freshline® Food Services

We don't just supply gases and equipment, we want to help you succeed every step of the way. This is why we also are world leaders in food industry innovation, run trials for you on-site or in one of our laboratories, offer consultancy including process evaluation and optimisation, analytical services and training support.

LEARN MORE

Wondering about Quality and Compliance?

We care deeply about safety and quality. Our gases and equipment comply with all relevant food legislation.

LEARN MORE

Možnosti dodávky plynu

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

CryoEase® Microbulk Solutions

Pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre väčšie prevádzky. Nádrže CryoEase® sú dostupné v rôznych veľkostiach. Služba CryoEase® zjednodušuje vašu dodávku plynu tým, že eliminuje potrebu manipulácie s fľašami, inventarizácie a objednávania.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Otázky? Máme odpovede.

Naši odborníci sú tu, aby vám pomohli s vaším ďalším projektom. Objednajte sa na bezplatnú konzultáciu s jedným z nich.

KONTAKTUJTE NÁS: