logo Go to Home Page

Chcete riadiť našu budúcnosť?

Vodiči kamiónov

Drive. A ambície.

Ak ste kvalifikovaný vodič kamiónu s históriou bezpečnosti a spoľahlivosti, na Air Products vás čaká skvelá kariéra. Budete môcť rásť s nami, pracovať pre etablovanú globálnu organizáciu, ktorá je známa bezpečnosťou, profesionalitou a oddanosťou svojim zamestnancom, a užívať si stabilné zamestnanie, konkurencieschopné platy a výhody.
ODOSLAŤ ZÁUJEM TERAZ

„Najlepšia časť práce? Že je to každý deň také iné.“

Vodič kryogénneho hromadného nákladu, Dennis, hovorí o záväzku Air Products k bezpečnosti a o tom, ako poskytujeme výnimočné služby našim zákazníkom na celom svete.

Bezpečnosť, míľu za míľou

Naši vodiči dodávajú priemyselné plyny―ako dusík, kyslík, argón, vodík, hélium a ďalšie―zákazníkom v rôznych priemyselných odvetviach po celom svete, vrátane rafinérskeho, chemického, kovy, elektronika, výroba a potraviny a nápoje.

Tvrdo pracujeme s našimi vodičmi v oblasti školení, školení a bezpečnostných systémov na našich traktoroch a prívesoch, aby sme boli najbezpečnejší v našom odvetví. S globálnou flotilou, ktorá každý rok najazdí milióny míľ, nie je nič dôležitejšie, ako zabezpečiť, aby ste sa dostali do svojichdestinácií a späť domovbezpečne.

Ste pripravení priniesť svoje možné?

Hľadajte najnovšie pracovné príležitosti s Air Products.

HĽADAŤ PRÁCE

Centrum zdrojov