Vodiči kamiónov


Príležitosti

Hľadáme kvalifikovaných vodičov orientovaných na kariéru, ktorí chcú priniesť svoje skúsenosti do zavedenej globálnej organizácie uznávanej pre bezpečnosť, profesionálnu dokonalosť a záväzok voči našim zamestnancom.

Ak ste rovnako oddaný vodič s históriou bezpečnosti a spoľahlivosti, preskúmajte naše vynikajúce príležitosti v Centre kariéry, pretože sa líšia v závislosti od krajiny. Pripojíte sa k lídrovi v odvetví, ktorý je známy stabilným zamestnaním, konkurencieschopným platom a vynikajúcimi benefitmi. Tieto príležitosti sa líšia v závislosti od regiónu, preto navštívte naše kariérne centrum a pozrite si aktuálne voľné miesta.

Air Products drivers deliver industrial gases—such as nitrogen, oxygen, argon, hydrogen, helium and more—to a variety of customers around the world.

Rozvíjajte svoju kariéru

Kvalifikácia vodiča — Air Products s vami spolupracuje na udržaní vašej potrebnej vodičskej kvalifikácie vrátane vodičského preukazu, zdravotných a iných požadovaných osvedčení.

Air Products univerzita — Vedie kontinuálne vzdelávanie našej spoločnosti so svojimi 11 vysokými školami s cieľom poskytnúť širokú škálu možností rozvoja vrátane školenia v oblasti bezpečnosti, produktov a iných relevantných tém. 

Mentori a tréneri vodičov na podporu vášho rastu a rozvoja. Zatiaľ čo väčšina vodičov uprednostňuje zotrvanie v rolách vodiča, existujú príležitosti postúpiť do rolí, ako je dispečer terminálu, plánovač logistiky, vedúci tímu a oveľa viac!

Ďalšie možnosti kariéry