logo Go to Home Page

Engineering, Procurement & Construction (EPC)

Gasifier at Jiutai New Material Co. Ltd mono-ethylene glycol project in Hohhot, ChinaSpoločnosť Air Products, ktorá pôsobí už 80 rokov, poskytuje základné priemyselné plyny, súvisiace zariadenia a aplikačné odborné znalosti v širokej škále priemyselných odvetví, no tiež vyvíjame, konštruujeme, staviame, vlastníme a prevádzkujeme niektoré z najväčších svetových projektov priemyselných plynov. Snažíme sa rásť zodpovedne so zameraním na riešenie problémov udržateľnosti a energetiky, ktorým čelíme všetci.

Príležitosti pre rast

Air Products sa zameriava na podporu osobného rastu spolu s rastom našej spoločnosti. Ako súčasť Air Products' tímov inžinierstva, obstarávania a výstavby budete mať príležitosť rásť s našou spoločnosťou, pretože pokračujeme v zadávaní projektov priemyselného plynu vo svetovom meradle a poskytujeme riešenia výziev našich zákazníkov. 

World-Class Megaprojects

Together with our partners, we're developing megaprojects all over the globe that address the world's growing need for clean, sustainable energy. These projects require world-class safety, ground-breaking technology and innovation, flawless execution, operational excellence and reliability, and above all, the right people. The people of Air Products.

Bezpečnosť je našou prioritou

Bezpečnosť je základnou hodnotou podnikania a do našich zamestnancov investujeme, aby sme zabezpečili, že budú pracovať v bezpečnom prostredí, pretože nič – ani výnosy, ani výroba, ani zisky – nie je dôležitejšie ako bezpečnosť.

Práca v EPC na Air Products

Bezpečnosť je našou prioritou a bezpečné postupy prenikajú do všetkého, čo ako spoločnosť robíme, vrátane spolupráce s dodávateľmi a budovania projektov svetového rozsahu po celom svete. Pozrite si toto krátke video Air Products' manažéra zásobovania stavebníctva, Terrence Mootoo, aby ste sa dozvedeli viac o tom, aké to je pracovať v inžinierstve, obstarávaní a stavebníctve na Air Products.
Prihláste sa ešte dnes

Spoločne pestovanie inkluzívnej kultúry

Air Products sa zameriava na to, aby sme zamestnancom poskytli nástroje, ktoré potrebujú na úspech a rast, keď naša spoločnosť rastie. Ako jasne povedal náš predseda, prezident a generálny riaditeľ Seifi Ghasemi, Air Products sa venuje poskytovaniu inkluzívneho pracovného prostredia, kde sa so všetkými zamestnancami zaobchádza s rešpektom a dôstojnosťou a cítia, že si ich vážia, patria a na ktorých záleží.

Raising the Bar for Diversity, Inclusion and Belonging

Our higher purpose goes beyond just delivering superior financial performance. Our higher purpose includes bringing people from all walks of life together to collaborate and innovate solutions to the world’s most significant energy and environmental sustainability challenges. 

To support our goal of being the most diverse industrial gas company in the world, Air Products is taking a measurable, transparent step to further increase the number of females and U.S. minorities in professional and managerial roles. By 2025, we aim to achieve at least 28 percent female representation in these roles globally, and 30 percent minority representation in these roles in the U.S.

By being transparent about Air Products’ goals and our progress against them, we can visibly demonstrate our genuine commitment to diversity, inclusion and belonging, and bring everyone along on the journey with us.

Visit our Career Center today

APPLY NOW