logo Go to Home Page

Karbonizácia

Urobte zo svojich nápojov nádherne šumivé

Kto by nemal rád príjemné studené šumivé pivo, sódu alebo víno? Či už ste výrobcom vína, veľkým spracovateľom nápojov alebo majiteľom krčmy, naše potravinárske plyny vám môžu pomôcť rozžiariť vaše nápoje.

Či už potrebujete malé množstvá plynu alebo hromadné dodávky, môžeme vám ponúknuť vysoko kvalitný potravinársky oxid uhličitý takmer kdekoľvek na svete.

Náš potravinársky dusík vám tiež môže pomôcť odvzdušniť vodu, aby sa zlepšil proces sýtenia oxidom uhličitým: voda s nízkou hladinou rozpusteného kyslíka ľahšie absorbuje nové plyny bez penenia. Menej penenia znamená znížené rozliatie, preplnenie a nedostatočné naplnenie. A to pre vás znamená menej odpadu a lepší výnos.

Chcete hovoriť viac o karbonizácii alebo odvzdušňovaní?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS:

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

CryoEase® Microbulk Solutions

Pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre väčšie prevádzky. Nádrže CryoEase® sú dostupné v rôznych veľkostiach. Služba CryoEase® zjednodušuje vašu dodávku plynu tým, že eliminuje potrebu manipulácie s fľašami, inventarizácie a objednávania.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.