logo Go to Home Page

Kryokonzervácia a plyny pre nemocnice

Air Products poskytuje kvapalné a tlakové plyny a zariadenia na kryokonzerváciu na použitie v celej nemocnici

Air Products ponúka celý rad produktov, ktoré možno použiť v celej nemocnici. Sme odborníci na dodávku medicinálneho kyslíka, tekutého dusíka, plynov vysokej čistoty a inkubačných plynov. Môžeme vám pomôcť udržať vaše vzorky v bezpečí a zároveň udržať prevádzkové náklady na minime.

Spojením zmrazovačov Chart s poradenstvom v oblasti dizajnu kryoizby a komplexného riadenia projektov ponúkame bezproblémové riešenie na kľúč pre optimálne kryogénne skladovanie vašich vzoriek.

Stiahnite si brožúru Air Products Life Science

Vďaka nášmu sortimentu je Air Products vaším dokonalým partnerom​

CryoEase® Microbulk Solutions, nákladovo efektívna služba

Špeciálne navrhnuté vozíky dodávajú bezproblémovú dodávku tekutého dusíka do skladovacieho systému prispôsobeného vašim potrebám

Projektový manažment a dizajn Cryo miestnosti

Dobre riadený projekt môže ušetriť čas, peniaze a námahu. Air Products zvládne celý projekt za vás.

Kryogénne mrazničky s tekutým dusíkom

Parné jednotky udržujú -190 °C v hornom úložnom boxe a dosahujú najdlhšie doby zdržania a najnižšiu spotrebu dusíka

Regály a zásoby

Air Products môže poskytnúť regály a inventár, aby vyhovoval vašim potrebám skladovania

Príslušenstvo

Air Products poskytujú celý rad príslušenstva pre vaše kryogénne skladovacie zariadenia

Široká škála plynov

Air Products poskytuje širokú škálu vysoko čistých plynov, zmesí a plynov farmaceutickej kvality, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám

Inkubátorové plyny

Air Products poskytujú celý rad plynov s vysokou čistotou a zmesí plynov, aby vyhovovali vašim špecifickým potrebám

Plyny s ultra vysokou čistotou

Sortiment špeciálnych plynov Experis® zahŕňa plyny s mimoriadne vysokou čistotou, zmesi plynov a zariadenia na manipuláciu s plynom

Otázky? Máme odpovede.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

"Musíme aktualizovať našu kryoizbu. Kde sa môžeme poradiť s dizajnom?"
Vďaka našim rozsiahlym znalostiam o tekutom dusíku a špičkovej rade mrazničiek Chart vám môžeme poskytnúť optimálne riešenie na kľúč pre vaše potreby.

Kvapalný dusík

Dusík je cenený ako plyn pre svoje inertné vlastnosti, tak aj ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Náš skúsený aplikačný tím môže využiť svoje znalosti o vašom odvetví a aplikácii, aby vám poskytol dodávateľské a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.
Stiahnite si brožúru Liquid Nitrogen Safetygram 7

CryoEase® Microbulk Solutions

Technológia CryoEase® microbulk je moderný koncept, kde je váš plyn dodávaný plnením na mieste v porovnaní s tradičnou metódou pri menšom objeme použitia, kde sa plyn dodáva výmenou plnej za prázdne fľaše a dewarovu nádobu. Microbulk zásobovanie CryoEase® obsahuje špeciálne navrhnuté vozíky s integrovanými ovládacími prvkami a flexibilnými možnosťami skladovacích nádrží. Konečné použitie môže byť poskytnuté vo forme čistých plynov, kryogénnych kvapalín alebo plynných zmesí prostredníctvom zmiešavača inštalovaného na vašom mieste.
UČ SA VIAC

Možnosti dodávky

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami. 

CryoEase® Microbulk Solutions

Pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre väčšie prevádzky. Nádrže CryoEase® sú dostupné v rôznych veľkostiach. Služba CryoEase® zjednodušuje vašu dodávku plynu tým, že eliminuje potrebu manipulácie s fľašami, inventarizácie a objednávania.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

CENTRUM ZDROJOV