logo Go to Home Page

Prepravcovia suchých pár

Prepravca kryogénnych pár kvapalného dusíka

MVE CryoShippers sú navrhnuté na bezpečnú prepravu biologických vzoriek pri kryogénnych (-150 °C alebo nižších) teplotách. Nabijú sa tekutým dusíkom za menej ako dve hodiny, čo umožňuje prepravu pár v ten istý deň.

Pre všetky modely je k dispozícii ochranný prepravný obal. Tieto kontajnery možno použiť na prepravu vašich vzoriek s klasifikáciou, ktorá nie je nebezpečná, do celého sveta, čím sa znížia náklady a pomôže sa zabezpečiť životaschopnosť vzoriek.

 

Foto s láskavým dovolením Chart Industries, Inc. Copyright 2018. Použité so súhlasom, všetky práva vyhradené.

Stiahnite si brožúru CryoShipper Series Vapor Shippers

Nabíja sa tekutým dusíkom za menej ako dve hodiny

Séria MVE CryoShipper využíva pokročilý materiál QWick Charge, ktorý sa nabije tekutým dusíkom za menej ako dve hodiny, čím poskytuje kapacitu na prepravu pary v ten istý deň. Séria CryoShipper, vyrobená z odolného a ľahkého hliníka, využíva hydrofóbnu zlúčeninu, ktorá absorbuje tekutý dusík, aby zabezpečila suchú prepravu v parnej fáze bez rozliatia.

Otázky? Máme odpovede.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

"Ako dlho trvá nabíjanie prepravcu pár?"

Séria MVE CryoShipper využíva pokročilý materiál QWick Charge, ktorý sa nabije tekutým dusíkom za menej ako dve hodiny.

Kvapalný dusík

Dusík je cenený ako plyn pre svoje inertné vlastnosti, tak aj ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Náš skúsený aplikačný tím môže využiť svoje znalosti o vašom odvetví a aplikácii, aby vám poskytol dodávateľské a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.
Stiahnite si brožúru Liquid Nitrogen Safetygram 7

Plánujte úspech.

KONTAKTUJTE NÁS:

CryoEase® Microbulk Solutions

Technológia CryoEase® microbulk je moderný koncept, kde je váš plyn dodávaný plnením na mieste v porovnaní s tradičnou metódou pri menšom objeme použitia, kde sa plyn dodáva výmenou plnej za prázdne fľaše a dewarovu nádobu. Microbulk zásobovanie CryoEase® obsahuje špeciálne navrhnuté vozíky s integrovanými ovládacími prvkami a flexibilnými možnosťami skladovacích nádrží. Konečné použitie môže byť poskytnuté vo forme čistých plynov, kryogénnych kvapalín alebo plynných zmesí prostredníctvom zmiešavača inštalovaného na vašom mieste.
UČ SA VIAC

CENTRUM ZDROJOV