logo Go to Home Page

Funkčné testovanie a kalibrácia plynových detektorov

Periodická funkcia alebo nárazové testovanie a kalibrácia zariadenia na detekciu plynu sú rozhodujúce pre bezpečnosť pracovnej sily a ochranu rastlín. Air Products 'Sortiment špeciálnych plynov Experis® dodáva certifikované, sledovateľné a stabilné zmesi v širokej škále možností balenia na podporu tejto potreby.

Rad Experis® zahŕňa všetky bežne používané zmesi kalibračných plynov, ktoré sú dostupné v jednorázových alebo jednorazových nádobách, ktoré sú obľúbené pre ich jednoduché použitie a prenosnosť. Kanistre umožňujú vykonávať testy na mieste, v mieste použitia, ako aj v dielni.

Stiahnite si brožúru Experis Zmesi na testovanie funkcií a kalibráciu plynových detektorov

Prečo si vybrať Air Products kanistre?

Air Products si vybudoval rozsiahle pracovné znalosti o trhu nárazových, funkčných a kalibračných testov úzkou spoluprácou s dodávateľmi zariadení OEM, organizáciami servisu a údržby a veľkými koncovými používateľmi.

To zaisťuje, že drží zásoby najbežnejšie používaných zmesí plynov, aby sa zabezpečilo rýchle dodanie zákazníkovi. Pre ostatné „neštandardné“ plyny je schopná vyrábať v krátkom čase zo svojho európskeho výrobného závodu.

Naše riešenie pre vaše nárazové, funkčné a kalibračné testovanie

Neplniteľný rad Air Products' je jedným z najkomplexnejších na dnešnom trhu.

Široký sortiment kanistrov

Štyri veľkosti: aerosól, 34, 58 a 110 plynových litrov

Zloženie zmesi

K dispozícii je veľa bežných zmesí na detekciu a kalibráciu plynov, od ppm do 100 %.

Stabilita

Pokročilá technológia nám umožňuje mať na trhu vedúcu životnosť reaktívnych a nereaktívnych plynov.

Zariadenia na reguláciu plynu

Kompletný rad ľahko použiteľných zariadení na reguláciu plynu

Rýchla donáška

Mnoho bežne používaných zmesí dostupných skladom, dostupné aj v našom internetovom obchode

Otázky? Máme odpovede.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Trish Lees

Špecialista na rozvoj podnikania

"Koľko testov možno vykonať s každou nádobou?"
Výrobca prístroja bežne uvádza požadovaný prietok plynu vo svojich prevádzkových postupoch. Najväčšie kanistre Air Products pojmú približne 110 litrov, takže prístroj s dobou odozvy 10 sekúnd s pevným prietokom plynu 1,0 l/min možno testovať niekoľko stokrát pomocou 110 l kanistra.

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Špeciálne plyny

UHP plyny, procesné, kalibračné a ISO 17025 akreditované zmesi v širokej škále režimov dodávky.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

CENTRUM ZDROJOV