logo Go to Home Page

Plyny a riešenia skladovania

Kryogénne a ULT úložisko pre farmaceutický trh

Keď ste zodpovední za objavovanie a výrobu drog, nemali by ste si robiť starosti s dodávkami plynu alebo možnosťami skladovania.

Air Products dodáva širokú škálu vysoko čistých kvapalných a valcových plynov vyrobených podľa presných špecifikácií požadovaných pre farmaceutické použitie.

Air Products tiež dodáva kompletný rad kryogénnych skladovacích nádob s tekutým dusíkom na bezpečné, bezpečné a ekonomické skladovanie vašich vzoriek pri teplotách od -50 °C do -196 °C, ako aj na riadenie projektu a poradenstvo v oblasti dizajnu kryokory.

Stiahnite si brožúru Chráňte svoju investíciu pomocou bezpečných a bezpečných vzoriek

Čo môže Air Products ponúknuť farmaceutickému trhu?

CryoEase Microbulk Solutions, nákladovo efektívne riešenie

Zásobovanie Microbulk obsahuje špeciálne navrhnuté cisternové vozidlá s integrovanými ovládacími prvkami a flexibilnými možnosťami skladovania.

Projektový manažment a dizajn Cryoroom

Dobre riadený projekt môže ušetriť čas, peniaze a námahu. Air Products zvládne celý projekt za vás.

Kvapalný dusík

Air Products tekutý dusík pre Life Science má certifikáciu MDD podľa smernice ISO13485 o zdravotníckych pomôckach

Regály a zásoby

Air Products môže poskytnúť regály a inventár, aby vyhovoval vašim potrebám skladovania

Príslušenstvo

Air Products poskytuje celý rad príslušenstva pre vaše kryogénne skladovacie zariadenia

Kryogénne mrazničky s tekutým dusíkom

Naše parné jednotky udržujú -190 °C v hornom úložnom boxe a dosahujú najdlhšie doby zdržania a najnižšiu spotrebu LN2.

Inkubátorové plyny

Air Products poskytuje rad plynov s vysokou čistotou a zmesí plynov, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám.

Plyny s ultra vysokou čistotou

Sortiment špeciálnych plynov Experis® zahŕňa plyny s mimoriadne vysokou čistotou, zmesi plynov a zariadenia na manipuláciu s plynom

Questions? We've got answers.

CONTACT US

Opýtajte sa odborníka

Stephen Robinson

Produktový manažér - Life Science

"Existuje energeticky efektívnejšia alternatíva k mechanickým mrazničkám ULT -80°C?"
Áno. Air Products dodáva sériu MVE Variō, inovatívnu a energeticky efektívnu alternatívu pre ultranízke až kryogénne skladovanie.

TEST MRAZENIA FLIAŠ MVE VARIO

Zmrazovač MVE Variō je možné použiť na zmrazovanie fliaš ako nízkoenergetickú alternatívu používania mechanických mrazničiek. Všetky podrobnosti v priloženom článku.

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Liquid Nitrogen

Nitrogen is valued both as a gas for its inert properties and a liquid for cooling and freezing. Our experienced applications team can use their knowledge of your industry and application to provide you with a supply and technology solution to meet your unique needs.
Download Liquid Nitrogen Safetygram 7 brochure

Plánujte úspech.

KONTAKTUJTE NÁS:

CryoEase® Microbulk Solutions

CryoEase® microbulk technology is a modern concept where your gas is supplied by filling on-site vs. the traditional method for smaller volume usage, where gas is supplied by swapping full for empty cylinders and dewars. CryoEase® microbulk supply features specially designed trucks with integrated controls and flexible storage tank options. End usage can be provided as pure gases, cryogenic liquids or gaseous mixtures via a blender installed at your site.
LEARN MORE

CENTRUM ZDROJOV