logo Go to Home Page

Chladenie skla

Zamrazte si okuliare, aby ste zlepšili zákaznícky zážitok

Ste majiteľ krčmy a chcete si poháre pred plnením vychladiť?

Alebo možno prevádzkujete klub a radi by ste si zamrazili kokteilové poháre, aby ste zvýšili zákaznícky zážitok?

Čoraz väčší počet prevádzok montuje naše fľaše na tekutý CO₂ do chladiacich alebo mraziacich boxov skla; upustiť od používania kociek ľadu alebo jednoducho ponúknuť svojim zákazníkom atraktívnejší pohár.

Či už máte mraziareň skla alebo ste v tejto oblasti úplne nový, naši odborníci vám radi pomôžu s vašimi požiadavkami na chladenie skla.

Chcete sa dozvedieť viac o chladení skla?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS:

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.