logo Go to Home Page

Respiračný kyslík

Bezpečná a spoľahlivá dodávka medicínskeho kyslíka a služieb pre vaše zdravotnícke zariadenie

Air Products poskytuje zdravotníckym zariadeniam medicínsky kyslík od roku 1947. Chápeme tlaky, ktorým čelíte, a uvedomujeme si, že kyslík je pre starostlivosť o pacienta rozhodujúci. S Air Products sa môžete spoľahnúť, že dostanete lekársky kyslík, ktorý potrebujete, v požadovanej čistote a s bezstarostným servisom – takže sa môžete sústrediť na svojich pacientov.
Stiahnite si vysokoúčinný systém zásobovania

Prečo si vybrať Air Products na zásobovanie svojho lekárskeho kyslíka?

Náš medicínsky kyslík vyrábame tak, aby spĺňal všetky výrobné a prepravné regulačné normy. Naše špecifikácie čistoty sa riadia liekom US Pharmacopeia (USP) a naše výrobné miesta sa riadia pokynmi správnej výrobnej praxe (cGMP) (GMP v Kanade). Okrem toho je náš výrobný proces certifikovaný podľa normy ISO 9001:2008. Naše tankery sú určené pre lekársku službu na elimináciu krížovej kontaminácie. Naši medicínski špecialisti vám pomôžu určiť optimálnu možnosť zásobovania pre vaše zariadenie.

Spoľahlivé zásobovanie
Miera spoľahlivosti 99,99 % pre tisíce dodávok medicinálneho plynu, ktoré každoročne realizujeme v Severnej Amerike
Lekárske riešenia
Mobilná zdravotnícka jednotka na zabezpečenie dodávky kyslíka počas výmeny nádrží alebo iných plánovaných a neplánovaných odstávok
Jednoduchá výmena nádrže
Komplexné služby vrátane inžinieringu, projektového manažmentu a inštalácie už do 3 dní
Vysokoúčinný systém zásobovania
Patentovaná technológia môže znížiť stratu odvetraného produktu až o 30 %

Možnosti plynu

Kyslík

Okrem jeho použitia ako dýchacieho plynu pre zdravotnícke aplikácie sú jeho silné oxidačné vlastnosti prínosom pre mnohé priemyselné odvetvia zlepšením výnosov, optimalizáciou výkonu, znížením nákladov a znížením uhlíkovej stopy v porovnaní s inými palivami.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

CryoEase® Microbulk Solutions

Pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre väčšie prevádzky. Nádrže CryoEase® sú dostupné v rôznych veľkostiach. Služba CryoEase® zjednodušuje vašu dodávku plynu tým, že eliminuje potrebu manipulácie s fľašami, inventarizácie a objednávania.

Opýtajte sa odborníka

Sheryl Caswell

Lekársky účtovný špecialista, Amerika

"Znepokojujú ma straty kyslíka z mojej nádrže spojené s odvzdušňovaním. Môžeš pomôcť?"
Air Products' Vysokoúčinný systém dodávky tekutého kyslíka môže znížiť straty odvetraného produktu až o 30 %. Tento systém využíva patentovanú technológiu na elimináciu nárastu tlaku v nádrži tým, že najskôr natiahne kyslík vo forme plynu, a nie kvapaliny. To znižuje straty produktu a bolo úspešne nasadené v mnohých centrách starostlivosti o rany a hyperbarickej liečby.

Rýchla a bezproblémová výmena nemocničných nádrží

Zásobovanie kyslíkom je kritické v nemocniciach a chirurgických centrách. Pozrite sa, ako Air Products kompletne odstránil tanky konkurentov a nainštaloval nové za tri dni, a to absolútne bez prerušenia nemocničných služieb.