logo Go to Home Page

Všade dobre, doma najlepšie.

Globálne ústredie Air Products zostane v Lehigh Valley v Pensylvánii

Keď pôsobíte vo viac ako 50 krajinách po celom svete, vaše možnosti umiestnenia novej globálnej centrály sú široko otvorené. Pre Air Products bola táto voľba jasná. Lehigh Valley v Pensylvánii je domovom našej centrály už 80 rokov. A chceme, aby zostal naším domovom ďalších 80 rokov.

O novom umiestnení

Air Products' nové globálne sídlo je vo výstavbe na Mill Creek Road/222 Bypass, jednu míľu od súčasného kampusu spoločnosti. Vybavenie bude zahŕňať deväťposchodovú administratívnu budovu, najmodernejšie výskumné a vývojové zariadenie a uzavretú parkovaciu štruktúru. S obsadenosťou plánovanou na rok 2021 bude s kolegami Air Products globálne spolupracovať približne 2 000 talentovaných, motivovaných a angažovaných členov tímu.

Conceptual rendering of Air Products' new global headquarters, which will be located a little over one mile from its existing location in Lehigh Valley, Pennsylvania.

Naše rozhodnutie ponechať si naše globálne ústredie v Lehigh Valley a v Pensylvánii odráža hodnotu, ktorú prikladáme našej talentovanej miestnej pracovnej sile. Vytvárame prvotriedne prostredie, kde ľudia radi prichádzajú do práce a sú hrdí na to, čo robia. Chceme aktívne prispievať k miestnej ekonomike a komunite Lehigh Valley, kde žijeme a pracujeme. Naše nové sídlo bude riadiť inovácie produktov, ktoré zlepšujú životné prostredie a zlepšujú procesy našich zákazníkov.