logo Go to Home Page

Horák Cleanfire® ThruPortₑ™

Riešenie pre regenerátory starnutia v sklárskom priemysle

Air Products Cleanfire® ThruPort™horák, jeden z Air Products' najnovšieho vývoja pre sklársky priemysel, umožňuje inštaláciu technológie kyslíko-palivového spaľovania za chodu cez existujúce porty vzducho-palivovej regeneračnej pece. Tento vodou chladený kyslíkovo-palivový horák je ideálny na obnovenie plnej výroby v peciach poškodených zlyhajúcimi regenerátormi a najčastejšie sa používa buď dočasne počas opráv regenerátora, alebo na predĺženie životnosti pece na konci kampane.

Váš kľúčový obsluhujúci personál môže mať okamžitý prístup k aktuálnym prevádzkovým parametrom horáka vo vašej riadiacej miestnosti alebo vzdialeným počítačom a inteligentným zariadeniam prostredníctvom Air Products Process Intelligence, ktorá využíva najmodernejšie diagnostické senzory na horáku a bezdrôtovú komunikáciu technológiu na monitorovanie a kontrolu našich plynov a zariadení, ako aj sledovanie kľúčových parametrov procesu.

Aby sme vám pomohli pochopiť, či je tento horák vhodný pre vaše potreby, môžeme spustiť ukážku v našom pilotnom laboratóriu Advanced Clean Energy.

Stiahnite si dátový list Cleanfire® ThruPortₑ™ Burner

Aby sme sa vyhli prestojom počas opráv regenerátora alebo predĺžili životnosť starnúcej pece, naša ThruPort horák sa dá jednoducho nainštalovať cez váš existujúci port pece, aby sa efektívne pridávalo teplo a pomáhalo sa udržiavať požadovanú úroveň produkcie – a zároveň poskytuje vysokú účinnosť a nízke emisie NOₓ. Na tento účel horák využíva niekoľko jedinečných funkcií:

  • Tandemový, vodou chladený kyslíkovo-palivový horák a zostava kyslíkovej dýzy
  • Verzie na zemný plyn a naftu, s kapacitou spaľovania v rozsahu 4–20 MMBTU/h
  • Osvedčený, odolný dizajn – ľahko sa inštaluje do existujúceho portu, keď je pec v prevádzke
  • Nastaviteľná dĺžka a uhol plameňa pre optimálne rozloženie tepla a pokrytie povrchu
  • Voliteľné najmodernejšie diagnostické senzory na horáku a technológia bezdrôtovej komunikácie – poskytujúce okamžitý vzdialený prístup k aktuálnym prevádzkovým parametrom horáka
  • K dispozícii pre rýchle nasadenie

Prevádzkové režimy horáka Cleanfire® ThruPortₑ™

Horák Cleanfire® ThruPortₑ™

Tento horák ponúka výrobcom skla rýchle riešenie na obnovenie starnutia pecí na plnú produkciu.

ADVANCED CLEAN ENERGY LABORATORY—VIRTUAL DEMONSTRATIONS TO GLOBAL LOCATIONS

The Advanced Clean Energy Laboratory is our newest demonstration facility, capable of facilitating development and full-scale testing of combustion systems using actual customer fuels. Plus a remote video imaging systems enables real-time participation in testing via the Internet.

Podstupujete opravy regenerátora? Je ťažké udržať plnú produkciu v peci na starnutie?

Nechajte našich aplikačných inžinierov, aby vám pomohli pochopiť, či je horák Cleanfire® ThruPortₑ™ vhodný pre vaše potreby.

Kontaktujte nás ešte dnes!

CENTRUM ZDROJOV