logo Go to Home Page

Čerpacie stanice

Air Products ponúka plne integrovaný a prispôsobiteľný rad zariadení na tankovanie vodíka. Vodíkové stanice H2fM® sú osvedčenou technológiou a zahŕňajú kompresiu, skladovanie a dávkovanie. Zariadenie je navrhnuté pre minimálnu inštaláciu a môže byť použité s akýmkoľvek zdrojom vodíka. Autá, nákladné autá, dodávky, autobusy, skútre, vysokozdvižné vozíky, lokomotívy, lietadlá, bunkové veže, zariadenia na manipuláciu s materiálom a dokonca aj ponorky boli poháňané trendom určujúcim Air Products' Technológie H2fM®.

Bezpečnosť je našou najvyššou prioritou a naše stanice H2fM® nie sú výnimkou. Neustále inovácie a viac ako 25-ročné skúsenosti s tankovaním vodíka sú súčasťou našich výdajných stojanov a ďalšieho vybavenia staníc. To zaisťuje bezpečnú prevádzku, jednoduchú inštaláciu a vysokú úroveň spoľahlivosti.

Hydrogen for Mobility: Generating a Cleaner Future

Air Products’ higher purpose includes addressing the world’s need for clean energy and materials while reducing environmental impacts. Hydrogen is key to rising to these challenges, and our H2fM Hydrogen for Mobility solutions cover the entire value chain for hydrogen fueling.

Generating a cleaner future involves experience, investment and innovation on a world scale. We have the technology, the track record, the capital and the ambition to be a first-mover in bringing the hydrogen economy to scale.

Proces vodíkového paliva

Výhody vodíkových staníc H2fM®:

Safety

Safety is Air Products number one priority and incorporated into all aspects of our products.

Reliability

Multi-faceted approach to ensuring uninterrupted performance of our fueling stations.

Product Supply

One of world's largest hydrogen producers with the ability to deliver hydrogen or install onsite hydrogen production.

Integrated Hydrogen Fueling Stations

Turnkey hydrogen fueling stations with Air Products proprietary technologies.

Project Execution

Experienced project engineers with a focus on safety and speed of execution.

Pilot Program Support

Unique portable fueling stations for short-term testing and evaluation.

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Vodík ako palivo

V posledných rokoch sa vodík dostal do popredia ako alternatívne, ekologické palivo. Vodík ako nosič energie poskytuje mnoho výhod oproti iným alternatívam, najmä ak sa používa v palivovom článku.

Máte záujem o výstavbu vodíkovej čerpacej stanice?

Porozprávajte sa s jedným z našich expertov o tom, ako môžu naše produkty a služby splniť vaše potreby pre aplikácie na vodíkové palivo.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV