logo Go to Home Page

Laboratórium vodíkových reakcií

Flexibilné a robustné testovacie zariadenie pre chemický, farmaceutický a rafinérsky priemysel

Air Products' Laboratórium vodíkových reakcií v Allentowne v Pensylvánii je určené na testovanie a vyhodnocovanie procesov kontinuálnej hydrogenácie a hydrorafinácie vo viacerých priemyselných odvetviach, vrátane jemných a špeciálnych chemikálií, transmixového spracovania, rafinácie použitého oleja a farmaceutického spracovania.

Stiahnite si brožúru Laboratórium vodíkových reakcií

Využite Air Products' Skúsenosti

Air Products je najväčším obchodným výrobcom a dodávateľom vodíka na svete a má desaťročia skúseností s výrobou, výrobou, aplikáciou a dodávkou vodíka. Ponúkame viacero diferencovaných a patentovaných technológií, ktoré okrem zníženia spotreby vodíka a energie môžu znížiť prekážky vo vašom procese. K našim odborným znalostiam v oblasti výroby sa pridáva aj naše neustále zameranie na bezpečnosť. Air Products to robí tak, že ponúka bezpečnostné audity, ktoré vám pomôžu zaistiť, že používate najaktuálnejšie priemyselné štandardy a postupy.

Laboratórne schopnosti vodíkových reakcií

Zostava reaktorov v našom laboratóriu je variabilná a funguje ako jeden alebo viac reaktorov v sekvenčnej konfigurácii. Každý reaktor môže byť tiež prispôsobený na použitie vašich špecifických katalyzátorov na skúšky. Týmto spôsobom môže vaša skúška vykonávať viacero sekvenčných reakčných krokov s rôznymi katalyzátormi pri vysokom tlaku, vrátane:

Teploty do 350°C

Tlak do 2000 psig

Porovnajte rôzne katalyzátory

Posúďte kvalitu surovín

Zmeňte čas pobytu

Posúďte kvalitu produktu a výnos