logo Go to Home Page

Kryogénne mrazničky s tekutým dusíkom

Nerezové kryogénne mrazničky MVE s kapacitou nádob od 3 200 do 94 000

Air Products ponúka kompletný rad kryogénnych mrazničiek MVE z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou nádob v rozmedzí od 3 200 do 94 000.

Naše parné jednotky udržujú -190 °C v hornom úložnom boxe a dosahujú najdlhšie doby zdržania a najnižšiu spotrebu LN2 zo všetkých porovnateľných kryogénnych mrazničiek na trhu.

Naše hliníkové nádoby sú vyrábané na špičkovej svetovej úrovni a podporované špičkovou 5-ročnou zárukou na vákuum, na tieto odolné a ľahké jednotky sa dá spoľahnúť, že budú fungovať aj v tých najnáročnejších prostrediach.

 

Copyright 2018 Chart Industries, Inc. Použité so súhlasom, všetky práva vyhradené.

Stiahnite si brožúru Kryogénne mrazničky

Čo ponúkajú kryogénne mrazničky Air Products?​

Séria MVE HEco TS
S efektívnym potrubím LN2 a vákuovo opláštenou prenosovou hadicou je HEco najefektívnejšou dostupnou mrazničkou
Séria MVE
Aj keď sú mrazničky série MVE navrhnuté na skladovanie LN2, môžu byť prevádzkované v pare pomocou dostupných skladovacích balení.
Hliníkové mrazničky
Určené pre malé alebo veľké skladovanie tekutín a pár. Nízka spotreba LN2 v pohodlnom ľahkom balení
MVE Cryocar
MVE CryoCart je určený na vkladanie biologických vzoriek do palíc, škatúľ, stojanov alebo rámov.
Diely A Príslušenstvo
Od regálových systémov po náhradné diely a ochranné vybavenie, poskytujeme celý rad možností pre vaše kryogénne zariadenia.

Kontaktujte nás:

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Stephen Robinson

Produktový manažér - Life Science

"Aké je najlepšie riešenie skladovania pre moje zariadenie?"
Air Products poskytuje kompletnú škálu možností ukladania. Jeden z našich odborníkov v oblasti Life Science vám môže poradiť, ktoré riešenie najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Kvapalný dusík

Dusík je cenený ako plyn pre svoje inertné vlastnosti, tak aj ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Náš skúsený aplikačný tím môže využiť svoje znalosti o vašom odvetví a aplikácii, aby vám poskytol dodávateľské a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.
Stiahnite si brožúru Liquid Nitrogen Safetygram 7

CryoEase® Microbulk Solutions

Technológia CryoEase® microbulk je moderný koncept, kde je váš plyn dodávaný plnením na mieste v porovnaní s tradičnou metódou pri menšom objeme použitia, kde sa plyn dodáva výmenou plnej za prázdne fľaše a dewarovu nádobu. Microbulk zásobovanie CryoEase® obsahuje špeciálne navrhnuté vozíky s integrovanými ovládacími prvkami a flexibilnými možnosťami skladovacích nádrží. Konečné použitie môže byť poskytnuté vo forme čistých plynov, kryogénnych kvapalín alebo plynných zmesí prostredníctvom zmiešavača inštalovaného na vašom mieste.
UČ SA VIAC

CENTRUM ZDROJOV