Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
calcination of cement inside a kiln

Systém obohacovania kyslíkom pre výrobcov cementu a vápna

Vylepšený výkon, ktorý vám môže pomôcť znížiť celkové náklady

Obohacovanie kyslíkom je flexibilná, efektívna a nákladovo efektívna technológia, ktorá môže pomôcť zlepšiť ziskovosť vašej prevádzky. S minimálnymi kapitálovými investíciami môžete zvýšiť výrobu a používanie alternatívnych a odpadových palív, znížiť emisie a zlepšiť celkovú účinnosť pece. Keďže alternatívne palivá sa môžu ťažšie spaľovať a sú menej konzistentné ako tradičné palivá, môžu obmedziť prevádzku a kapacitu pece. Naše technológie spaľovania kyslíka umožňujú, aby alternatívne palivá spaľovali efektívnejšie a pri vyšších teplotách, čo vám umožňuje zvýšiť nahradenie alternatívnych palív, čím pomôžete znížiť prevádzkové náklady a splniť ciele udržateľnosti.

Opýtajte sa odborníka

Petra Tlamicha

Petra Tlamicha

Existuje riešenie, ktoré mi pomôže zvýšiť produkciu, keď je môj ventilátor ID maximálne vyčerpaný?

Pridanie kyslíka do pece alebo predkalcinátora môže zvýšiť energiu do pece, čo umožní o 10 – 20 % zvýšenie produkcie s veľmi nízkymi kapitálovými nákladmi. Ľahšie sa dá vyhnúť poruchám a zotavenie sa z porúch je výrazne rýchlejšie – to znamená viac produktov v špecifikácii.

Výkon pece optimalizovaný pre vápenku s obohatením kyslíkom

Prietok britského výrobcu vápna sa po prechode na alternatívne palivá znížil. Prečítajte si, ako sme pomohli obnoviť výkon, ktorý mali pred prechodom.

Pokročilé laboratórium čistej energie – virtuálne demonštrácie na globálnych miestach

Pokročilé laboratórium čistej energie je naše najnovšie demonštračné zariadenie, ktoré je schopné uľahčiť vývoj a testovanie spaľovacích systémov v plnom rozsahu s použitím palív od zákazníkov. Vzdialený systém zobrazovania videa navyše umožňuje účasť na testovaní v reálnom čase cez internet.