logo Go to Home Page

PolarFit® odstraňovacie systémy a služby

Naši aplikační inžinieri môžu s vami spolupracovať pri identifikácii typu zariadenia, ktoré je najvhodnejšie pre vašu prevádzku. V našich prvotriednych laboratóriách na odstraňovanie zábleskov je možné spustiť rôzne parametre procesu, ktoré vám pomôžu optimalizovať vašu produktivitu, vrátane:

  • Kvalita dielov
  • Spotreba tekutého dusíka
  • Časy procesných cyklov
  • Teplotné profily
  • Veľkosť média výbuchu

Nakoniec vám naši inžinieri môžu pomôcť vyhodnotiť ekonomický dopad používania tekutého dusíka a vykonať analýzu priepustnosti, ktorá pomôže identifikovať príležitosti na zvýšenie výroby alebo zníženie nákladov.

Stiahnite si brožúru o laboratórnych službách kryogénneho odstraňovania oplachovania PolarFit®

Využite naše desaťročia skúseností

Keď si vyberiete Air Products, aby ste splnili svoje potreby v oblasti odstraňovania otrasov, získate prístup k viac ako štyrom desaťročiam skúseností s aplikáciou kryogeniky v aplikáciách odstraňovania otrasov. Ako líder v kryogénnych aplikáciách vás môžeme sprevádzať výberom zariadení, typom média, prevádzkovou teplotou, vlhkosťou, dizajnom nástrojov, prevádzkou a systémovými ovládacími prvkami, ako aj zvýšenou produktivitou, údržbou a dizajnom potrubného systému. Náš tím vám tiež môže pomôcť zhodnotiť, navrhnúť, nainštalovať a udržiavať váš kryogénny systém.

Ste pripravení zhodnotiť svoj proces kryogénneho odstránenia?

Air Products môže pomôcť. V našom prvotriednom laboratóriu na odstraňovanie oplachovania PolarFit® máte prístup k najnovším testovacím zariadeniam a službám, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť priepustnosť a kvalitu odstraňovania otrasov, ako aj znížiť kapitálové a prevádzkové výdavky.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV