logo Go to Home Page

Hliník a jeho zliatiny

Ľahký a silný

Čistý hliník je relatívne mäkký, odolný, ľahký, tvárny a kujný kov. Keďže je odolný voči atmosférickej korózii, je pevný pri nízkych teplotách. Legujúce prísady horčíka a kremíka zlepšujú jeho pevnosť a sú veľmi bežné.

Hliník a jeho zliatiny sa vo veľkej miere používajú v priemysle vrátane:

  • Letectvo: na výrobu trupov a krídel 
  • Automobilový priemysel: pre ľahké motory a karosérie
  • Konštrukcia: na strešné krytiny a okenné rámy.

Alumaxx® Procesný plyn Plus bol špeciálne navrhnutý ako jediný plyn, ktorý potrebujete na vysokokvalitné zváranie hliníka a jeho zliatin. Ak sa zameriavate na najprísnejšie normy, budete potrebovať špeciálny plyn, ako je Alumaxx® Plus. Viacúčelový zvárací procesný plyn, je špeciálne navrhnutý na zváranie hliníka a jeho zliatin metódou MIG a TIG v akejkoľvek hrúbke materiálu.

Stiahnite si brožúru Maxx® Weld Process Gases

Kto vidí ten verí:

Získajte odborné rady a vyskúšajte naše špeciálne plyny na zváranie hliníka a jeho zliatin u vás.

KONTAKTUJTE NÁS:

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

CENTRUM ZDROJOV