logo Go to Home Page

Argon BIP® valec

Plyn mimoriadne vysokej čistoty s bezkonkurenčnými špecifikáciami

Air Products 'Sortiment špeciálnych plynov Experis zahŕňa množstvo UHP (ultra-vysoko čistých) argónových produktov so špecifikáciami, ktoré vám poskytnú pokoj bez ohľadu na vašu aplikáciu.

Rad BIP® bol pôvodne vyvinutý na odstránenie základnej príčiny niektorých z najväčších problémov, s ktorými sa stretávajú analytici pracujúci v plynovej chromatografii (GC) a spektroskopii s indukčne viazanou plazmou (ICP) odstránením kritických nečistôt, kyslíka a vlhkosti z nosiča. plyny, detekčné plyny, prídavné plyny a prístrojové palivové plyny.

Pretože každá fľaša má samostatný čistiaci systém pozostávajúci zo špeciálne navrhnutého ventilu a lôžka čističa, čo mu umožňuje dodávať jeden z najčistejších plynov s ultravysokou čistotou na dnešnom trhu.

BIP® Argon s hladinami nečistôt nižšími ako 10 ppb pre kyslík, 20 ppb pre vlhkosť a 10 ppb pre celkové uhľovodíky je preto ideálne vhodný pre akúkoľvek analytickú aplikáciu alebo proces, kde sa môže ukázať, že tieto zlúčeniny vo vyšších koncentráciách majú škodlivý vplyv na výsledky. alebo samotné zariadenie.

Stiahnite si brožúru Technická špecifikácia argónových plynov Experis® Ultra-high Purity Gases

Prehľad

Špecializované analytické a priemyselné aplikácie vyžadujú počas používania zabezpečenie čistoty. BIP® plyny zaručujú najvyššiu úroveň čistoty. Mimoriadne nízke hladiny nečistôt zaisťujú presnosť vašich výsledkov.

BIP® technológia znamená bezpečné analýzy pre všetkých používateľov GC, pretože plyny majú úroveň nečistôt len 10 ppb THC, 10 ppb O A 20 ppb HO. Každá plynová fľaša vybavená BIP® technológia poskytuje používateľom GC výhodu zlepšenej základnej línie, lepšieho oddelenia píkov, nižších detekčných limitov a vyššej citlivosti. Okrem dlhšej životnosti kolón a detektorov a minimálnej údržby.

BIP® plyn je plyn s nulovým defektom

Stiahnite si údajový list BIP® Built-in Purifier Technology

Výhody technológie BIP®

Valce so vstavaným čističom, ktorý minimalizuje nečistoty O₂ a H20

Lepšia analýza

Technológia BIP® vám poskytuje plyny, ktoré sú až 300-krát čistejšie ako bežné nosné plyny

Nižšie náklady

Nižší obsah kyslíka a vlhkosti môže predĺžiť životnosť analytického zariadenia

Priateľský k životnému prostrediu

Čističky BIP® sa na konci svojej životnosti regenerujú

Vylepšená presnosť

Nečistoty s nízkym obsahom THC pomáhajú znižovať tienenie signálov a karbónové usadeniny na zrkadlách

Bezkonkurenčná špecifikácia vlhkosti

Vlhkosť < 10 ppb ho robí ideálnym pre nástroje s technológiou „chladených čipov“, ktoré môžu byť poškodené vlhkosťou

Opýtajte sa odborníka

Trish Lees

Špecialista na rozvoj podnikania

"Prečo je čistota plynu kritická pre moju analytickú aplikáciu?"
Niektoré nečistoty môžu poškodiť analytické prístroje a ovplyvniť presnosť výsledkov. Kyslík a vlhkosť sú kritickými nečistotami v mnohých analytických technikách.

Ste pripravení objednať si argónovú BIP® fľašu?

Kúpte teraz

CENTRUM ZDROJOV