logo Go to Home Page

Technológia BIP®

Pre maximálnu čistotu plynu

BIP® fľaše obsahujú high-tech systém čistenia a unikátny dizajn ventilov, ktoré dodávajú plyn s mimoriadne vysokou čistotou. BIP® plyny sú ideálne pre širokú škálu aplikácií, kde je dôležitá čistota plynu, napríklad ako nosný plyn v plynovej chromatografii (GC), kde zlepšujú analytickú presnosť, znižujú základný šum a znižujú limity detekcie. Hélium, dusík, vodík a argón sú plyny s mimoriadne vysokou čistotou, ktoré sa najčastejšie používajú v laboratóriu a všetky sú dostupné s BIP® technológie.

Legislatíva a tvrdá konkurencia prispeli k zvýšeným požiadavkám na presnejšie a spoľahlivejšie analýzy širokej škály komplexných chemických zlúčenín. BIP® plyny majú úroveň nečistôt len 10 ppb celkových uhľovodíkov, 10 ppb kyslíka a 20 ppb vlhkosti, čo znamená BIP® plyny poskytujú najnižšiu dostupnú úroveň nečistôt kdekoľvek.

BIP® plyny sa stali analytickým štandardom pre všetky aplikácie vyžadujúce plyny vysokej čistoty s trvalo nízkymi hladinami nečistôt, ktoré sa zvyčajne používajú v plynovej chromatografii, inertizácii a vysokokvalitnom zváraní.

 

BIP fľaše a bal

Prehľad

Špecializované analytické a priemyselné aplikácie vyžadujú počas používania zabezpečenie čistoty. Všetky plyny BIP® zaručujú najvyššiu úroveň čistoty s ultranízkymi úrovňami nečistôt pomocou ich vstavaného čističa, čo zaisťuje presnosť výsledkov, pretože plyny majú úroveň nečistôt len 10 ppb THC, 10 ppb O₂ a 20 ppb H2O. Použitie BIP® Helium môže v závislosti od aplikácie predĺžiť životnosť používaného zariadenia, čo organizáciám šetrí čas aj peniaze.

Jedinečné vlastnosti technológie BIP®

Presnejšia analýza

Väčšia citlivosť a nižšie limity detekcie

Nižšie prevádzkové náklady

Technológia BIP® odstraňuje škodlivé nečistoty, zvyšuje životnosť zariadenia a znižuje frekvenciu výmeny

Jednoduchý prechod na technológiu BIP®

Všetky funkcie zabudované vo vnútri valca; nie je potrebné žiadne ďalšie vybavenie

Znížená údržba systému

Eliminuje potrebu externých čističiek a potrebu ich servisu a údržby

Bezkonkurenčná čistota

Až 300-krát čistejšie ako bežné plyny; Menej ako 10 ppb O2 a menej ako 20 ppb H2O

Vysoko udržateľný

Čističky BIP® sú znovu generované Air Products, používateľ ich nevyžaduje likvidáciu

Ideálne pre plynovú chromatografiu (GC)

Znížené krvácanie z GC kolóny a dlhšia životnosť kolóny

Kontaktujte nás a zistite, aké výhody vám môže priniesť technológia BIP®

KONTAKTUJTE NÁS:

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

OCENENÁ TECHNOLÓGIA

Je to úspech, ktorý je všeobecne uznávaný. Technológia BIP® získala ocenenie Queens Award for Innovation vo Veľkej Británii v roku 2004 a používajú ju tisíce zákazníkov v Európe, vrátane piatich najväčších výrobcov analytických zariadení, ako aj národných laboratórií siedmich európskych krajín.

Opýtajte sa odborníka

Trish Lees

Špecialista na rozvoj podnikania

"Prečo je čistota plynu kritická pre moju analytickú aplikáciu?"
Niektoré nečistoty môžu poškodiť analytické prístroje a ovplyvniť presnosť výsledkov. Kyslík a vlhkosť sú kritickými nečistotami v mnohých analytických technikách.

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Výrazne sme zlepšili výkon našich rukavíc so zvýšenou životnosťou katalyzátora a znížením prestojov pri regenerácii.
Arend Kooi obchodný manažér MBRAUN Glove Boxes, BFI OPTILAS

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Špeciálne plyny

UHP plyny, procesné, kalibračné a ISO 17025 akreditované zmesi v širokej škále režimov dodávky.