logo Go to Home Page

Inkubátorové plyny

Plyny vysokej čistoty pre inkubátory

Air Products môže dodávať celý rad vysoko čistých inkubačných plynov od oxidu uhličitého vo veľkom a vo forme valcov až po zmesi šité na mieru, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.
Stiahnite si brožúru Experis Ultra-high Purity Gases

Správny plyn pre správnu aplikáciu

Air Products ponúka fľaše, tradičné riešenie pre malý objem plynu. Pre malých a stredne veľkých používateľov ponúkajú jednotlivé fľaše lacný a všestranný spôsob dodávky plynu. Fľaše môžu byť dodané v celej škále veľkostí, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. V prípade väčších objemov môže Air Products dodať súpravy tlakových fliaš.

Náš CryoEase® dodávka microbulk obsahuje špeciálne navrhnuté cisternové vozidlá s integrovanými ovládacími prvkami a flexibilnými možnosťami skladovania. Aj keď použijete len desať valcov za mesiac s rovnakým plynom, potom CryoEase® Microbulk tanky by mohli ponúknuť riešenie.

Otázky? Máme odpovede.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Stephen Robinson

Produktový manažér - Life Science

"Môže Air Products dodať špeciálnu zmes plynov pre môj inkubátor?"
Naše skúsené aplikačné tímy môžu využiť svoje znalosti z vášho odvetvia a aplikácie, aby vám poskytli zmes plynov, ktorá bude vyhovovať vašim jedinečným potrebám.

Kvapalný oxid uhličitý

Air Products ponúka široký sortiment produktov siahajúci od špeciálnych zásobovacích fliaš až po veľkoobjemových užívateľov, s pokročilými ponukami špeciálne navrhnutými pre celé spektrum aplikácií oxidu uhličitého. Skladovaním CO₂ v kvapalnej forme eliminujete problémy s manipuláciou a výmenou spojené s dodávkou plynu do fľaše.
Stiahnite si brožúru Carbon Dioxide Safetygram 18

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Špeciálne plyny

UHP plyny, procesné, kalibračné a ISO 17025 akreditované zmesi v širokej škále režimov dodávky.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Bezpečnosť a služby

CENTRUM ZDROJOV