Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Stainless Steel Vaporizer for outdoor nitrogen gas supply system

Dusík

Viacúčelový plyn pre priemysel spracovania kovov a materiálov

Dusík sa používa v mnohých aplikáciách na zlepšenie kvality, ako aj na zvýšenie účinnosti a výťažnosti pri spracovaní kovov a materiálov. Jeho inertný charakter umožňuje jeho použitie na ochranu väčšiny roztavených a zahriatych kovov počas spracovania.

Ponúkame stlačený plynný dusík a tekutý argón v rôznych čistotách a koncentráciách.

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého dusíka a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Opýtajte sa odborníka

​Tom Philips
Tom Philips

Aplikačný inžinier

Akú čistotu dusíka potrebujem pre proces tepelného spracovania?

To závisí od vášho postupu. Atmosféry na báze dusíka na spracovanie kovov sa úspešne osvedčili počas mnohých rokov a vzhľadom na enormný rozsah požiadaviek v peciach na rôzne materiály a povrchové potreby je teraz používanie zmesí plynov priemyselným štandardom. Rôzne produkty môžu tolerovať rôzne koncentrácie oxidačných zložiek v atmosfére pece v dôsledku dodatočných redukčných alebo reaktívnych zložiek v zmesi. Z tohto dôvodu je možné tolerovať použitie dusíka generovaného na mieste so zvyškovým množstvom kyslíka. Pochopením úrovne tolerancie kyslíka vám môžeme pomôcť znížiť vaše náklady. Pre väčšinu materiálov, hoci voľný kyslík nie je tolerovateľný, môžu byť povolené niektoré oxidačné nečistoty. V týchto prípadoch môže byť výroba vysoko čistého dusíka na mieste na tepelné spracovanie veľmi citlivých materiálov komerčne životaschopná.

Read more...