logo Go to Home Page

Nehrdzavejúca oceľ

Maximálny výkon pri zváraní nehrdzavejúcej ocele

Nerezová oceľ je obľúbeným materiálom vybraným pre svoju odolnosť voči korózii. Všetky nehrdzavejúce ocele obsahujú rôzne množstvá chrómu a môžu obsahovať aj molybdén. Vyberie sa presné zloženie, výsledkom čoho sú štyri kategórie nehrdzavejúcej ocele:

  • Austenitická nehrdzavejúca oceľ
  • Feritická nehrdzavejúca oceľ
  • Martenitická nehrdzavejúca oceľ
  • Duplexná nehrdzavejúca oceľ

Nerezová oceľ je odolná voči korózii a škvrnám. Je nenáročný na údržbu a má estetický vzhľad a čistotu, čo znamená, že je zriedkavo natieraný (farbou atď.).

Typické aplikácie siahajú od inštalácií vo farmaceutickom/chemickom priemysle až po offshore a od potravinárskych aplikácií až po autocisterny a ďalšie.

Inomaxx® Rad plynov pre proces zvárania bol špeciálne navrhnutý ako jediné plyny, ktoré potrebujete na vysokokvalitné zváranie akéhokoľvek typu nehrdzavejúcej ocele. Či už zvárate MAG alebo TIG, zamerajte sa na tie najprísnejšie normy.

Náš Inomaxx® 2 zvárací procesný plyn je vhodný na pulzný prenos oblúka a ponúka vynikajúce mechanické vlastnosti.

S Inomaxxom® Navyše, rýchlosť manuálneho zvárania sa môže zvýšiť až o 17 %. Tiež od Inomaxx® rozsah procesu zvárania je Inomaxx® TIG, špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval hladšie a rýchlejšie zvary pri zváraní austenitickej nehrdzavejúcej ocele.

Stiahnite si brožúru Maxx® Weld Process Gases

Kto vidí ten verí.

Získajte odborné rady a vyskúšajte naše špeciálne plyny na zváranie všetkých druhov nehrdzavejúcej ocele.

KONTAKTUJTE NÁS:

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

CENTRUM ZDROJOV