logo Go to Home Page

Riešenia na odstránenie trpkosti kaki

Rýchla a prirodzená úprava kvality vašich tomelov

Zbierate tomel (kaki) skoro, aby ste si zaistili optimálnu textúru, a chcete sa vyrovnať s pocitom trpkosti, ktorý vám môžu poskytnúť? Hľadáte alternatívu k dlhej a nie úplne homogénnej liečbe na báze etanolu?

Či už potrebujete ošetriť malé alebo veľké množstvo ovocia, naša Freshline® Riešenia na odstránenie trpkosti kaki vám umožnia prirodzene a bezpečne zlepšiť kvalitu vášho produktu. Naše automatizované úpravy na báze CO₂, ktoré sa vyskytujú hneď po zbere, pozostávajú z bezpečného skladovania ovocia pri špecifickej a konštantnej atmosfére s vysokým obsahom CO₂ a presnej teplote počas 18 až 24 hodín. To spôsobí, že taníny zreagujú a stanú sa nerozpustnými. Pod hranicou 1 mg/g rozpustných tanínov v ovocí je vnímanie trpkosti produktu minimalizované, čo vedie k zlepšeniu zákazníckej skúsenosti.

Prečo liečiť tomel našimi riešeniami CO₂?

Krátka doba liečby

Maximálne 24 hodín v porovnaní so 48 hodinami požadovanými pri ošetreniach na báze etanolu

Vylepšená kvalita produktu

Vylepšená textúra produktu a taníny už nie sú chutné

Nákladovo efektívne

Konkurenčné ceny a automatizovaný proces pre optimalizované využitie plynu

Flexibilné

Ošetrenie môže byť prispôsobené na základe typu kaki alebo úrovní dozrievania

Bezpečný

Automatické odsávanie CO₂ v komore pri náhodnom otvorení dverí a na konci ošetrenia

Spoľahlivý

Automatizovaný proces je neustále monitorovaný a zabezpečuje neustále optimálne hladiny CO₂

Zaujíma vás kvalita a súlad?

Veľmi nám záleží na bezpečnosti a kvalite. Naše plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými potravinovými predpismi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Freshline® Food Services

Nedodávame len plyny a zariadenia, chceme vám pomôcť uspieť na každom kroku. To je dôvod, prečo sme tiež svetovými lídrami v inováciách potravinárskeho priemyslu, testujeme pre vás na mieste alebo v jednom z našich laboratórií, ponúkame poradenstvo vrátane hodnotenia a optimalizácie procesov, analytické služby a podporu školení.

UČ SA VIAC

OPTIMALIZÁCIA PO ZBERE ÚRODY

Potravinárske plyny vám môžu pomôcť optimalizovať kvalitu ovocia a urýchliť alebo spomaliť ich dozrievanie pre optimálnu flexibilitu distribúcie a šťastného koncového užívateľa.

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

CryoEase® Microbulk Solutions

Pohodlné a cenovo výhodné riešenie pre väčšie prevádzky. Nádrže CryoEase® sú dostupné v rôznych veľkostiach. Služba CryoEase® zjednodušuje vašu dodávku plynu tým, že eliminuje potrebu manipulácie s fľašami, inventarizácie a objednávania.

Zaujímajú vás naše riešenia na odstránenie trpkosti?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS: