logo Go to Home Page

Dávkové mraziace zariadenie Freshline®

Rýchle, vysokokvalitné dávkové mrazenie a chladenie

Hľadáte spôsob, ako zmierniť problémy vo výrobe, ale nepotrebujete nepretržitý proces? Hľadáte najrýchlejší spôsob, ako schladiť svoje potravinárske výrobky? Uvádzate na trh nový chladený alebo mrazený produkt, ale nie ste si istí, aké objemy môžete očakávať? Alebo jednoducho hľadáte mrazený výsledok vyššej kvality?

Naša kompaktná Freshline® Batch Freezer vám ponúka rýchle a spoľahlivé riešenie zmrazovania alebo chladenia. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach a spĺňa prísne požiadavky na varenie-chladenie a varenie-mrazenie v gastronomickom priemysle. Je ideálny pre akýkoľvek kuchynský robot s požiadavkami na mrazenie alebo chladenie v dávkových procesoch.

Stiahnite si brožúru Freshline® Batch Freezer

Prečo si naši zákazníci vyberajú našu dávkovú mrazničku?

Rýchlosť

Zmrazuje alebo chladí rýchlejšie ako bežné vzduchové mrazničky

Efektivita nákladov

Atraktívna cena, možnosti prenájmu a vynikajúca účinnosť dusíka

Jednoduchosť použitia

Jednoduchá obsluha (s vopred nahranými receptami), čistenie a údržba

Pôdorys

Kompaktný dizajn pre malé rozmery

Hygiena

Spĺňa prísne normy hygieny a bezpečnosti potravín

Vysokokvalitné mrazenie

Extrémne rýchle zmrazovanie uzamkne chuť, textúru a vlhkosť vášho produktu pre vysokokvalitný mrazený výsledok

Chcete vedieť viac o našej Batch mrazničke?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Jon Trembley

Technologický manažér – kryogénne aplikácie

"Kvapalný dusík je veľmi studený (-196°C), poškodí môj výrobok v porovnaní s vysokotlakovou mrazničkou?"
Nie, práve naopak. Rýchlejší proces spôsobí, že voda vo vnútri produktu zamrzne na menšie kryštáliky ľadu. To znamená menšie poškodenie bunkovej steny pre kvalitnejší mrazený produkt.

Zaujíma vás kvalita a súlad?

Veľmi nám záleží na bezpečnosti a kvalite. Naše plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými potravinovými predpismi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Freshline® Food Services

Nedodávame len plyny a zariadenia, chceme vám pomôcť uspieť na každom kroku. To je dôvod, prečo sme tiež svetovými lídrami v inováciách potravinárskeho priemyslu, testujeme pre vás na mieste alebo v jednom z našich laboratórií, ponúkame poradenstvo vrátane hodnotenia a optimalizácie procesov, analytické služby a podporu školení.

UČ SA VIAC

Plyny a možnosti dodávky

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

Otázky? Máme odpovede.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV