logo Go to Home Page

Kryogénne vstrekovacie systémy Freshline®

Efektívne dosiahnutie alebo udržanie ideálnej teploty a textúry pre ďalšie spracovanie, ako je tvarovanie alebo extrudovanie

Naše kryogénne vstrekovacie systémy Freshline®, vrátane nášho renomovaného Freshline® LIN-IS, umožňujú presnú kontrolu teploty a rovnomerné chladenie potravinových prípravkov alebo omáčok počas kroku miešania. Najlepšie vo svojej triede na trhu z hľadiska hygieny a účinnosti, sú odporúčané mnohými výrobcami mixérov.

Či už chcete neustále udržiavať bezpečné teploty alebo dosiahnuť optimálnu teplotu alebo textúru pre ďalšie spracovanie (tvarovanie alebo extrudovanie), naše kryogénne vstrekovacie systémy Freshline® môžu byť prispôsobené vašim presným špecifikáciám. Bežia na kvapalný dusík alebo CO₂ a môžu byť namontované na akýkoľvek typ mixéra.

Stiahnite si brožúru Freshline® LIN-IS (roztok na vstrekovanie tekutého dusíka).

Prečo si naši zákazníci vyberajú naše systémy regulácie teploty?

Existuje 6 hlavných dôvodov, prečo si naši zákazníci vyberajú naše kryogénne injekčné riešenia vrátane nášho najpredávanejšieho; Freshline® LIN-IS

Spoľahlivosť

Rovnomerná, presná a opakovateľná regulácia teploty vedie k homogénnemu a konzistentnému konečnému výsledku

Plynová účinnosť

Dizajn, ktorý zaisťuje, že každá kvapka kryogénu sa využije na maximum pre optimálnu účinnosť

Hygiena

Hygienický dizajn a integrované riešenie čistenia (CIP) pre skrátenie prestojov a väčší pokoj

Pohodlie

Ľahko ovládateľné, lokálne alebo diaľkovo ovládané, vopred zaznamenané recepty na jednoduchú zmenu produktu a oveľa viac

Rýchlosť

Umožňuje rýchly pokles teploty (a umožňuje zrýchlenie výrobného procesu)

Všestrannosť

Možnosť spodného vstrekovania pre rýchlejšie priame chladenie alebo horného vstrekovania pre jemnejšie chladenie

Freshline® LIN-IS - Technológia regulácie teploty

ZISTITE, AKO FRESHLINE® LIN-IS POMOHOL KUCHYNSKÉMU ROBOTOVI DALCO ZNÍŽIŤ MNOŽSTVO ODPADU PRI PRECHODE NA VYSOKORÝCHLOSTNÝ PROCES TVAROVANIA

„Od roku 2007 používame LIN-IS v našom mixéri a mlynčeku na ochladenie cesta a dosiahnutie správnej teploty. Šetrí nám to veľa času a dosahujeme konzistentné výsledky."

S. van den Hanenberg, prevádzkový riaditeľ, Dalco Food NV

Opýtajte sa odborníka

Karen Callingham

Technický expert na potravinovú kryogeniku, Spojené kráľovstvo

"Máte veľa zákazníkov využívajúcich Freshline LIN-IS?"
Áno. V celej Európe máme úspešne spustených viac ako 100 systémov LIN-IS a ešte viac, ak sa pozrieme na globálne čísla

Zaujíma vás kvalita a súlad?

Veľmi nám záleží na bezpečnosti a kvalite. Naše plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými potravinovými predpismi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Freshline® Food Services

Nedodávame len plyny a zariadenia, chceme vám pomôcť uspieť na každom kroku. To je dôvod, prečo sme tiež svetovými lídrami v inováciách potravinárskeho priemyslu, testujeme pre vás na mieste alebo v jednom z našich laboratórií, ponúkame poradenstvo vrátane hodnotenia a optimalizácie procesov, analytické služby a podporu školení.

UČ SA VIAC

Freshline® LIN-IS

Možnosti dodávky plynu

Oxid uhličitý

Naše skúsené aplikačné tímy po celom svete môžu využiť svoje znalosti z odvetvia a aplikácií, aby vám poskytli zásobovanie stlačeného alebo tekutého oxidu uhličitého a technologické riešenie, ktoré uspokojí vaše jedinečné potreby.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

Chcete sa dozvedieť viac o našich kryogénnych vstrekovacích systémoch?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS: