logo Go to Home Page

Freshline® zasklievacie riešenia

Vytvorte a chráňte svoje produkty IQF pomocou glazúry z kryogénne zmrazenej vody

Hľadáte IQF krevety, ovocie alebo zeleninový produkt s ochrannou vrstvou mrazenej vodnej glazúry? Alebo vaše rozmrazené prémiové produkty IQF trpia poškodením spôsobeným nárazom počas prepravy?

Naši odborníci majú desiatky rokov skúseností a vedia, ako glazovať každý produkt IQF dokonalým množstvom vody. Okrem zlepšenia celkového vzhľadu vášho mrazeného produktu bude zmrazená vrstva vody pôsobiť ako ochranný nárazník počas manipulácie a distribúcie. Voda sa môže pred vložením do mrazničky nastriekať alebo naliať na už zmrazené krevety alebo iné produkty IQF; alebo aplikujte postupne, aby ste vytvorili hrubšiu a tvrdšiu vrstvu ochrannej glazúry okolo vášho produktu. Okrem toho vám nižšie teploty kryogeniky pomôžu dosiahnuť vyšší pomer povrchovej úpravy v porovnaní s tradičnými mechanickými mrazničkami.

Bez ohľadu na to, či si váš špecifický proces vyžaduje malé alebo väčšie pomery náterov, naši odborníci vás budú sprevádzať a pomôžu vám určiť pre vás najlepšie riešenie.

Aké sú možnosti mrazničky pre zasklenie?

Opýtajte sa odborníka

Karen Callingham

Technický expert na potravinovú kryogeniku, Spojené kráľovstvo

"Prečo by som mal glazovať svoje produkty IQF ochrannou vrstvou vody?”
Aby ste predišli poškodeniu vašich prémiových produktov počas prepravy, aby sa dostali k vášmu zákazníkovi alebo na miesto predaja v perfektnom stave IQF.

Chcete sa dozvedieť viac o našich riešeniach zasklenia?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS: