Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Ponorné mrazničky Freshline®

Pre rýchle a kvalitné zmrazenie IQF

ap0173-yield
Zlepšený výnos

Výrobky sú najskôr zmrazené v kúpeli s tekutým dusíkom (LIN), ktorý uzamyká vlhkosť, čím pomáha predchádzať dehydratácii a následnému úbytku hmotnosti.

ap0182-quality
Maximalizujte kvalitu produktu 

Zmrazovanie kôry môže zabrániť prilepeniu pásu a stopám po páse, zachovať tvar vašich produktov a znížiť zhlukovanie produktu

ap0088-dollar-sign
Nízka kapitálová investícia

Pretože ako chladivo používajú tekutý dusík, ponorné mrazničky vyžadujú podstatne nižšie kapitálové investície ako v prípade mechanických systémov.

ap0146-hygiene
Jednoduché čistenie a údržba

Vďaka jednoduchému dizajnu, konštrukcii a malému počtu pohyblivých častí sa mrazničky ľahko udržiavajú a používajú

ap0149-operational efficiency
Vylepšený výkon mechanickej mrazničky

Produkty na zmrazovanie kôry s dusíkom môžu znížiť tepelné zaťaženie následných mechanických zmrazovacích systémov, čo vám umožní zvýšiť výkon a tiež znížiť množstvo odmrazovania mechanických cievok, čo zlepšuje dobu prevádzkyschopnosti vášho procesu.

ap0141-space-footprint
Malá stopa

Kvapalný dusík má teplotu -320 °F, čo vám umožňuje zmraziť alebo schladiť veľmi vysoké výkony na najmenšej možnej ploche

Opýtajte sa odborníka

Food Industry Manager, Americas
Scott Robertson

Manažér potravinárskeho priemyslu, Amerika

Ak už mám mechanický mraziaci systém, prečo by som mal uvažovať o zmrazovaní dusíkom?

Mnoho našich zákazníkov používa dusík na zlepšenie procesu mechanického zmrazovania. Či už ide o použitie dusíka na zvýšenie kapacity vašej existujúcej mechanickej mrazničky; zmrazovanie kôry na zníženie priľnutia alebo škvŕn na páse, alebo na uzamknutie vlhkosti na zlepšenie výnosu, existuje množstvo spôsobov, ako môže dusík zlepšiť váš súčasný proces. Nechajte našich potravinových špecialistov určiť najlepšie riešenie pre váš proces.

Read more...