logo Go to Home Page

Ponorné mrazničky Freshline®

Pre rýchle a kvalitné zmrazenie IQF

Naše ponorné mrazničky Freshline® CP a RH vám umožňujú vyrábať trvalo vysokokvalitné individuálne rýchlo mrazené produkty (IQF), vrátane potravín, ktoré je ťažké zmraziť bez toho, aby sa pomocou tradičných metód zmrazovania zhlukovali. Okamžité ponorné zmrazovanie vonkajšieho povrchu potravín pomocou tekutého dusíka pomáha zachovať formu, chuť a štruktúru produktu a zabraňuje strate vlhkosti a kvality.

Freshline® RH ponorná mraznička – najväčšia ponorná mraznička pre vysoké požiadavky na priepustnosť. Kúpeľ s tekutým dusíkom je takmer dvakrát väčší ako väčšina ponorných mrazničiek, ktoré sú v súčasnosti dostupné na trhu. Môže sa použiť ako samostatná jednotka na zmrazenie produktov krustou alebo napojená na dusíkový tunel alebo špirálu na úplné zmrazenie produktov a optimalizáciu účinnosti.

Freshline® CP ponorná mraznička – Ideálna pre procesory s nedostatkom miesta a kapitálu. Jeho unikátny viacúrovňový mraziaci systém dokáže úplne zmraziť veľké objemy produktov len na 10 stôp podlahovej plochy.

Stiahnite si brožúru Freshline® RH ponorná mraznička

Zlepšený výnos

Výrobky sú najskôr zmrazené v kúpeli s tekutým dusíkom (LIN), ktorý uzamyká vlhkosť, čím pomáha predchádzať dehydratácii a následnému úbytku hmotnosti.

Maximalizujte kvalitu produktu

Zmrazovanie kôry môže zabrániť prilepeniu pásu a stopám po páse, zachovať tvar vašich produktov a znížiť zhlukovanie produktu

Nízka kapitálová investícia

Pretože ako chladivo používajú tekutý dusík, ponorné mrazničky vyžadujú podstatne nižšie kapitálové investície ako v prípade mechanických systémov.

Jednoduché čistenie a údržba

Vďaka jednoduchému dizajnu, konštrukcii a malému počtu pohyblivých častí sa mrazničky ľahko udržiavajú a používajú

Vylepšený výkon mechanickej mrazničky

Produkty na zmrazovanie kôry s dusíkom môžu znížiť tepelné zaťaženie následných mechanických zmrazovacích systémov, čo vám umožní zvýšiť výkon a tiež znížiť množstvo odmrazovania mechanických cievok, čo zlepšuje dobu prevádzkyschopnosti vášho procesu.

Malá stopa

Kvapalný dusík má teplotu -320 °F, čo vám umožňuje zmraziť alebo schladiť veľmi vysoké výkony na najmenšej možnej ploche

Zistite viac o našich ponorných mrazničkách Freshline®?

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov na potraviny.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Scott Robertson

Manažér potravinárskeho priemyslu, Amerika

“Ak už mám mechanický mraziaci systém, prečo by som mal uvažovať o zmrazovaní dusíkom?”
Mnoho našich zákazníkov používa dusík na zlepšenie procesu mechanického zmrazovania. Či už ide o použitie dusíka na zvýšenie kapacity vašej existujúcej mechanickej mrazničky; zmrazovanie kôry na zníženie priľnutia alebo škvŕn na páse, alebo na uzamknutie vlhkosti na zlepšenie výnosu, existuje množstvo spôsobov, ako môže dusík zlepšiť váš súčasný proces. Nechajte našich potravinových špecialistov určiť najlepšie riešenie pre váš proces.

Wondering about Quality and Compliance?

We care deeply about safety and quality. Our gases and equipment comply with all relevant food legislation.

LEARN MORE

Freshline® Food Services

We don't just supply gases and equipment, we want to help you succeed every step of the way. This is why we also are world leaders in food industry innovation, run trials for you on-site or in one of our laboratories, offer consultancy including process evaluation and optimisation, analytical services and training support.

LEARN MORE

Možnosti plynu a dodávky

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Hromadné zásobovanie

 Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

Questions? We've got answers.

CONTACT US

CENTRUM ZDROJOV