logo Go to Home Page

Freshline® IQ mraznička

SMART voľba pre efektivitu, hospodárnosť a hygienu

Či už ste v mrazení/chladení nováčik, alebo už mrazíte/chladíte, kryogénna tunelová mraznička Freshline® IQ bola navrhnutá s ohľadom na efektivitu, hospodárnosť a hygienu.

Mraznička Freshline® IQ ponúka nepretržité vysokovýkonné mrazenie alebo chladenie pre širokú škálu potravinárskych výrobkov. Je navrhnutý v desaťstopových modulárnych sekciách, vďaka čomu je ľahko rozšíriteľný. Voliteľný systém vzdialeného monitorovania umožňuje z diaľky riešiť problémy alebo sledovať efektivitu. To všetko s minimálnou vstupnou kapitálovou investíciou.

Stiahnite si brožúru Freshline® IQ Freezer

Mraznička Workhorse s mnohými výhodami

  • Vysoká priepustnosť, malé rozmery
  • Nízke počiatočné kapitálové výdavky
  • Modulárny dizajn s možnosťou rozšírenia poľa
  • Efektívna spotreba kryogénu
  • Jednoduché čistenie
  • Jednoduchá údržba a obsluha
  • Jedinečné vzdialené monitorovanie v reálnom čase
  • Schopný zmrazovať / chladiť širokú škálu potravín

Zistite viac o našej mrazničke Freshline® IQ?

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov na potraviny.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

Scott Robertson

Manažér potravinárskeho priemyslu, Amerika

"Ako môžem optimalizovať spotrebu tekutého dusíka v mojom kryogénnom tunelovom mraziacom systéme?"
Optimalizácia prevádzky mrazničky zvyčajne zahŕňa tri premenné – čas zdržania, zaťaženie pásu a rýchlosť výroby. Naši potravinoví špecialisti pomáhajú našim zákazníkom optimalizovať všetky tri tým, že robia dôkladné vyhodnotenie procesných požiadaviek, vyhodnocujú produkty na skutočných mraziacich zariadeniach v našom Foods Lab, aby sa zabezpečil správny výber mraziaceho zariadenia, a spolupracujú s našimi zákazníkmi počas spúšťania a napredovania s cieľom minimalizovať spotrebu dusíka. .

Wondering about Quality and Compliance?

We care deeply about safety and quality. Our gases and equipment comply with all relevant food legislation.

LEARN MORE

Freshline® Food Services

We don't just supply gases and equipment, we want to help you succeed every step of the way. This is why we also are world leaders in food industry innovation, run trials for you on-site or in one of our laboratories, offer consultancy including process evaluation and optimisation, analytical services and training support.

LEARN MORE

Možnosti dodávky plynu

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Hromadné zásobovanie

Dodáva sa kamiónom a skladuje sa na vašom mieste buď ako kvapalina v kryogénnych nádržiach alebo ako plyn vo vysokotlakových trubiciach na základe vášho objemu, požadovaného tlaku, úrovne čistoty, prietoku a prevádzkového modelu.

Questions? We've got answers.

CONTACT US