Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Frozen pizza

Freshline® IQ mraznička

SMART voľba pre efektivitu, hospodárnosť a hygienu

Či už ste v mrazení/chladení nováčik, alebo už mrazíte/chladíte, kryogénna tunelová mraznička Freshline® IQ bola navrhnutá s ohľadom na efektivitu, hospodárnosť a hygienu.

Mraznička Freshline® IQ ponúka nepretržité vysokovýkonné mrazenie alebo chladenie pre širokú škálu potravinárskych výrobkov. Je navrhnutý v desaťstopových modulárnych sekciách, vďaka čomu je ľahko rozšíriteľný. Voliteľný systém vzdialeného monitorovania umožňuje z diaľky riešiť problémy alebo sledovať efektivitu. To všetko s minimálnou vstupnou kapitálovou investíciou.

Opýtajte sa odborníka

Food Industry Manager, Americas
Scott Robertson

Manažér potravinárskeho priemyslu, Amerika

Ako môžem optimalizovať spotrebu tekutého dusíka v mojom kryogénnom tunelovom mraziacom systéme?

Optimalizácia prevádzky mrazničky zvyčajne zahŕňa tri premenné – čas zdržania, zaťaženie pásu a rýchlosť výroby. Naši potravinoví špecialisti pomáhajú našim zákazníkom optimalizovať všetky tri tým, že robia dôkladné vyhodnotenie procesných požiadaviek, vyhodnocujú produkty na skutočných mraziacich zariadeniach v našom Foods Lab, aby sa zabezpečil správny výber mraziaceho zariadenia, a spolupracujú s našimi zákazníkmi počas spúšťania a napredovania s cieľom minimalizovať spotrebu dusíka. .

Read more...