logo Go to Home Page

Freshline® Plus valec

Vyvinutá špeciálne, aby prinášala nové štandardy v oblasti hygieny a bezpečnosti

Hľadáte fľašu na potraviny, ktorá ponúka najpokročilejšie hygienické štandardy, ktoré sú momentálne na trhu? Naša Freshline® Plus Cylinder bol vytvorený práve pre vás. Je to prvá fľaša špeciálne vyvinutá tak, aby ponúkala najvyššie štandardy hygieny a bezpečnosti.

Vybavený integrovaným 0,2 mikrónovým bakteriálnym filtrom a externým Biocote® antimikrobiálny náter náš Freshline® Valec Plus je navrhnutý tak, aby minimalizoval riziko kontaminácie v prostredí prípravy jedla. Povlak je tiež tvorený vylepšenou antikoróznou farbou, ktorá predlžuje životnosť valca.

Prečo si naši zákazníci vyberajú valec Freshline® Plus

Čistý plyn zakaždým
Bakteriálny filter s hrúbkou 0,2 mikrónu zaisťuje, že do prostredia balenia potravín privádzate najčistejší plyn
Antimikrobiálny náter s BioCote® Antimikrobiálnou technológiou
BioCote® preukázateľne redukuje baktérie a mikróby na produktoch až o 99,5 % za dve hodiny
Vylepšená odolnosť proti korózii
Vylepšený antikorózny náter predlžuje životnosť valca
Ventil reziduálneho tlaku (RPV)
Konštantný pretlak a automatické zatváranie pri poklese tlaku pod +/- 4 bar pre väčšiu čistotu plynu
Spätná kontrola
Spolu s obvyklou zhodou a kvalitou našich potravinárskych plynov má každá fľaša certifikát zhody

PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA: FRESHLINE® PLUS CYLINDER A DUTCH READY MEALS PRODUCER FOOD CONNECT

Je dôležité, aby sme urobili všetko, čo je v našich silách, aby sme zabránili vstupu baktérií do nášho potravinového procesu a je skvelou správou, že Air Products nás dokázal takto inovovať a podporiť.

Wim Swir, riaditeľ Food Connect, NL

Freshline® Food Services

Nedodávame len plyny a zariadenia, chceme vám pomôcť uspieť na každom kroku. To je dôvod, prečo sme tiež svetovými lídrami v inováciách potravinárskeho priemyslu, testujeme pre vás na mieste alebo v jednom z našich laboratórií, ponúkame poradenstvo vrátane hodnotenia a optimalizácie procesov, analytické služby a podporu školení.

UČ SA VIAC

Zaujíma vás kvalita a súlad?

Veľmi nám záleží na bezpečnosti a kvalite. Naše plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými potravinovými predpismi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Plyny a možnosti dodávky

Plyny AirProducts, ktoré sa zvyčajne dodávajú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokej škále priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Dusík

Užitočný ako plyn, pre svoje inertné vlastnosti a ako kvapalina na chladenie a mrazenie. Prakticky každé odvetvie môže ťažiť z jeho jedinečných vlastností na zlepšenie výnosov, optimalizáciu výkonu a zvýšenie bezpečnosti prevádzky.

Food Gases

Gases used for food or beverage processes

Zaujíma vás náš Freshline® Plus Cylinder?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV