logo Go to Home Page

Freshline® Superfresh riešenia

Čerstvosť na želanie

Hľadáte prirodzený spôsob, ako ďalej predĺžiť trvanlivosť vašich chladených potravín balených v modifikovanej atmosfére (MAP)? Alebo hľadáte spôsoby, ako zredukovať sezónne prekážky alebo celkovo lepšie plánovať výrobu?
Predstavte si možnosť vyrobiť si jedlo, keď sa vám to hodí, a potom ho niekoľko mesiacov skladovať, kým ho dodáte svojim zákazníkom, keď im to najviac vyhovuje, a zároveň ponúkať produkt podobný bežnému chladenému produktu MAP. Takáto možnosť môže byť realitou.
Náš výskumný a vývojový tím zistil, že kombinácia kryogénneho mrazenia a MAP účinne spomaľuje zrýchlené skazenie potravín, ku ktorým dochádza po rozmrazení. Umožňuje mrazeným a rozmrazeným produktom ponúkať kvalitu, vzhľad a trvanlivosť porovnateľnú so štandardným chladeným produktom MAP a v niektorých prípadoch, ktoré sme testovali, ešte dlhšiu. Pri všetkých testovaných produktoch platí, že po rozmrazení za správnych podmienok môže koncový užívateľ produkt bezpečne zmraziť doma.
Stiahnite si brožúru Freshline® Superfresh Solutions

Prečo používať proces Freshline® Superfresh?

Zmiernenie úzkych miest

Vyrábajte vtedy, keď vám to najviac vyhovuje alebo keď je váš surový produkt najlepší

Zníženie odpadu

Dlhšia skladovateľnosť (čas MAP plus obdobie zmrazenia) a lepšia kontrola dodávateľského reťazca znamená menej odpadu s produktom

Úspora peňazí

Úspory súvisiace s ponukou a dopytom. Znížené množstvo odpadu znamená aj zníženie nákladov

Freshline® Superfresh Solutions vs. Standard MAP

Produkty konzervované metódou Freshline® Superfresh majú nasledujúce vlastnosti v porovnaní so štandardnými chladenými produktmi balenými v modifikovanej atmosfére:

  • kvalita: Porovnateľný celkový vzhľad, chuť a textúra
  • vlhkosť: Podobné úrovne straty odkvapkávaním
  • Znovu zmraziť: Vo všetkých testovaných prípadoch výsledky ukázali, že produkt možno bezpečne zmraziť (po rozmrazení za správnych podmienok)
  • Čas použiteľnosti: Rovnaká trvanlivosť po dosiahnutí chladenej oblasti (a v niektorých prípadoch dokonca dlhšia) plus obdobie, keď sa uchováva zmrazené

Opýtajte sa odborníka

Neil Hansford

Expert na potravinárske technológie, Spojené kráľovstvo

"Bude proces Freshline® Superfresh fungovať pre môj produkt?"
Úspešne sme otestovali množstvo produktov a na požiadanie máme k dispozícii niekoľko prípadových štúdií. V nasledujúcom článku nájdete niekoľko príkladov.

Freshline® Food Services

Nedodávame len plyny a zariadenia, chceme vám pomôcť uspieť na každom kroku. To je dôvod, prečo sme tiež svetovými lídrami v inováciách potravinárskeho priemyslu, testujeme pre vás na mieste alebo v jednom z našich laboratórií, ponúkame poradenstvo vrátane hodnotenia a optimalizácie procesov, analytické služby a podporu školení.

UČ SA VIAC

Zaujíma vás kvalita a súlad?

Veľmi nám záleží na bezpečnosti a kvalite. Naše plyny a zariadenia sú v súlade so všetkými príslušnými potravinovými predpismi.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Chcete sa dozvedieť viac o našich riešeniach Freshline® Superfresh?

Objednajte si bezplatnú konzultáciu s jedným z našich odborníkov.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV